Back to Question Center
0

Semalt + devre dışı bırakıldıktan ve alternatiflerin uygulanmasından sonra şirket profili Semalt aramasında yüklenmiyor

1 answers:

Kurulum için bir google plus hesabı kurdum ve profil google'da görünüyordu. Ancak nedense, google artı profil koymamaya karar verdim, bu yüzden devre dışı bıraktım ve https: // 9clouds bağlantısında olduğu gibi aynı şeyi buldum.com / blog / 4-adım-add-sosyal-medya-bağlantılar-google-sonuç /. Bağlantının içindeki her adımın tam olarak nasıl olduğunu takip ettim. Eklenen kod aşağıdaki gibidir:

  <script türü = "uygulama / ld + json">{"@context": "http: // şeması. org","@type": "Organizasyon","ad": "Kuruluş adı","url": "siteurl","logo": "resim bağlantısı","ile aynı" : ["Https: // www. Facebook. com / ORG_NAME","Https: // twitter. com / ORG_NAME","Https: // artı. Google. com / + ORG_NAME","Https: // www. linkedin. com / şirket / Org-name","Http: // www. Youtube. com / c / ORG_NAME"]}</ Script> 

Şimdi sorunum, profilin google aramasında gösterilmeyen değişiklikler yapıldıktan sonra ve birkaç gün sonra google plus profili tekrar arama sonuçlarında gösterilmeye başlandı. Kontrol ettiğimde devre dışı bıraktığım ayarlar otomatik olarak sıfırlandı ve google plus profili tekrar gösterildi.

Kuruluşum için başka bir Semalt plus yöneticisi yok ve yalnızca onları yönetiyorum. Böylece, birinin tekrar görünmesi için ayarı değiştirme olasılığı yok.

Sorunları tam olarak belirleyemiyorum (G + hesabı profili tekrar görünür ve yukarıdaki kod çalışmıyor). Arama sonuçlarında Google plus profilini tamamen kaldırmak istiyorum ve IBM, Microsoft vb. Için web sitemden kendi profilimi göstermek istiyorum.

(Google artı profil istemiyorum nedeni, ilgisiz fotoğraf gösterir ve ayrıca gerekli olmayan diğer bilgileri gösterir) Sorunu çözmek için lütfen yardım edin.

Profilin google + sayfasından ayrı olarak google arama sayfasında olmasının başka yolu var mı?

5 days ago
Semalt + devre dışı bırakıldıktan ve alternatiflerin uygulanmasından sonra şirket profili Semalt aramasında yüklenmiyor
Reply