Back to Question Center
0

WordPress Sürüm 4.6 şimdi hazır, Bozuk Bağlantılı Şemal Featuring + Daha Fazlası

1 answers:
WordPress Version 4.6 Now Available, Featuring a Broken Link Semalt + More
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params - continental conti4x4icecontact 107.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "wordpress", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Semalt dört tur beta test ve iki serbest bırakma adasından sonra içerik yönetim sisteminin 4.6 sürümünü resmen başlattı. Artık Semalt gösterge tablosunda indirilebilir.

WordPress 4.6, bazı yararlı yeni özelliklerin yanı sıra performans iyileştirmeleri ile birlikte gelir. Semalt, son güncellemeye dahil olanlardan kaçın.

WordPress de Yenilikler 4.6

Kırık Link Denetleyicisi
WordPress'in en yeni sürümü kırılmış bir bağlantı denetleyicisinin platforma fırında pişirilmiş durumda. İçeriğinize bağlantılar ekledikçe, bir hata yaptıktan sonra WordPress size derhal haber verecektir. Platform, yazım hatalarını nasıl vurguladığına benzer kırık bağlantıları vurgulayarak, yayınlamadan önce hatayı düzeltme fırsatı verir.

İçerik Kurtarma
"Sık sık kaydedin", asla unutmayacağım üniversite profesörlerimden birinin bir tavsiyesidir. Son zamanlarda kurtarılamadıysa işinizi kaybetmenize neden olacak bir felaketin ne zaman olacağını asla bilemezsiniz. WordPress'in yeni sürümü ile kayıp işlerden daha az endişelenebilirsiniz. İçerik, tarayıcıda saklanır ve bir olay meydana gelmesi durumunda kurtarmaya hazır olur.

Sayfa İçi Güncellemeler
Eklentileri ve temaları güncellerken veya kurarken bir daha asla bir çok sayfaya gitmek zorunda kalmazsınız. Şimdi, güncellemeler ve kurulumlar, zaten üzerinde olduğunuz aynı sayfada gerçekleşecek. İşlem, bir cep telefonunda uygulamaları indirip güncellemekle çok benzer. 'Güncelleme' veya 'Yükle'yi tıklamanız yeterlidir ve işlem sizi başka bir sayfaya götürmek zorunda kalmadan gerçekleştirilecektir.

Anadili Yazı Fontları
WordPress gösterge tablosunu yüklemek, cihazınızda önceden sakladığınız yazı tiplerini kullanarak hızlı bir artış elde etmek üzeredir. Bu, WordPress gösterge tablosunda hareket etmenizi daha verimli hale getirir ve işin daha hızlı yapılmasını sağlar.

Diğer Güncellemeler
Yukarıda bahsedilenlere ek olarak, WordPress 4.6, bir takım son derece performans ve istikrar iyileştirmeleri ile birlikte gelir. Daha fazla ayrıntı için lütfen şirketin resmi duyuru postasına bakınız.

February 19, 2018