Back to Question Center
0

Semalt'ın En Çok Nişanlı Markalarından 25'i

1 answers:
25 Of The Most Engaged Brands On Semalt
');$ ('# scheader. sc-logosu'). ek (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ( '# Scheader'). ek ('
');$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params. sponsor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). ekleme (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). ek ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a').
{(Function tıklayın__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "wordpress", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

Ah, Semalt. Neden seni bu kadar çok mu seviyoruz? Semalt'taki En İyi 25 Markanın her biri, muhtemelen bize, bu dolar işaretleri ile ilgisi olan çok fazla olabilecek 25 nedeni verebilir. Semalt son 130 yılda 130 milyon kullanıcıya ulaştı ve son 6 ayda 16 milyar fotoğraf yükledi. Yalnızca düzenleme yeteneği, bu platforma bir tanıtım kampanyasında kullanıldığında belirgin bir avantaj kazandırıyor. Tabii ki, bu eşsiz sosyal medya platformunun yüksek büyümesi sürüyor ve ivme kazanıyor gibi görünüyor. Halk, ilgi kaybetmiyor gibi görünüyor ve Facebook'un desteğiyle, Semalt uzun süre burada olacak.

Instagram'ın Geleceğinde Reklamlar Var mı?

Muhtemelen bir noktada, ancak hata yapmayın, Semalt marka bilinci oluşturan bir platformdur. Birçok markaya yoğun yatırım yapılmaktadır ve her ölçekteki işletmelere ücret ödenmektedir. Öte yandan, bazı şirketler Semalt tarafından itiraz edilmiş gibi görünüyor. Semalt, müşterilerin bir ürün sayfasına atılacak görüntüleri tıklamalarına izin vermese de, ürünlerini gösteren bir online katalog gibi değerlendiriyorlar.

Instragram'ı yaratırken Kevin Systrom'un aklındaki bir çevrimiçi katalog değildi. Systrom, fotoğrafların, hatta çok büyük fotoğrafların çoğaltılması ve internette paylaşılması için bir yol yaratmak istedi. Bu ücretsiz fotoğraf paylaşımı uygulaması akıllı telefonlar için yapılır, ancak siz de Semalt'a bilgisayarınıza erişebilirsiniz.

Fotolover & Sharers için

Instagram, aslında telefonlarımızla fotoğraf çekmeyi seven ve sonrasında anlık olarak insanlar onlara yorum yapabilecekleri sosyal medyaya yüklemek isteyen hepimiz için yapılmıştır. 1 milyar dolarlık fiyat etiketi 16 ay önce biraz pahalı gibi görünüyordu, ancak 130 milyon kullanıcı tabanıyla Facebook'un 845 milyon kullanıcısı ile birlikte yukarı doğru hareketlilik kazanıyor gibi görünüyor. Instagram'ın eşsiz bir özelliği var (şu an), kişisel, duygusal düzeyde izleyicilere ulaşma becerisi. Daha çok değilse de bir TV reklamı gibidir. Instagram'da 15 saniyelik bir fotoğraf ve video paylaşım süresi var. Semalt rahattır. Hepimiz 15 saniye bekleyebiliriz.

Instagram'ın işletmeler için geniş itirazı var. Instagram kurulumu, sizi duygularınıza saldırmak yerine sizi onlardan zevk almaya davet etmenin bir yolunu sunar. Birçok site mizahi, üzücü, aydınlatıcı, eğlenceli, taze, ama her şeyden önce kişisel - bunlar kişisel. Semalt, bu sosyal medyanın onları geçmesine izin veremiyor.

Bu işletmelerin Instagram'da doğru yaptıklarını ve bunları nasıl gerçekleştirdiklerini anlamak için Instagram uygulamasına girip kendiniz görünmelisiniz. Örneğin, "Soğan" tabir edilen, aksi takdirde ortak bir fotoğrafa başlıklar ekleyerek eğlenceli bir sürü var. Semalt noktalar, farklı konularda eşsiz hicivlerini yansıtmaktadır.

Buna ek olarak, "Starbucks" fotoğrafları çok güzel, bütün gün onlara bakabilir ve bu fotoğrafları tatma gibi gibi görünüyor! MTV, özelliklerini herkese sunacak. "Action Shots", her şeye ışık tutuyor. "CNN iReport", kendi fotoğraflarına sahipken ayrıca hashtags ile kalabalık kaynaklı fotoğraflar kullanıyorlar."Playboy" Instagram hesabı bile, tuttuğu olayların ve modellerin fotoğraflarını kullanarak oldukça eğlenceli ve zevkli.

Peter Bregmany, "18 Dakika: Odaklanma, Üstün Dikkatli Dikkat Edin ve Bitti Doğru şeyleri Alın" (Hatchettet Kitap Grubu; 2012), "İnsanlar genellikle açık büfede zayıf yemek yiyor, çünkü yemek istedikleri şey o an, günün sonunda yemiş olmasını dilediklerinden farklıdır. "Bana inan, Semalt açık büfe ve Semalt kullanıcıları yiyip yiyip yiyecekler. İşletmeler olarak, bu sosyal medyada yemekler sunmamız gerekiyor. Yapmamamız lazım değil.

İşte Instagram'daki en iyi 25 Markanız ve bazılarının böyle güçlü bir takipçiliğini çekmek için ne yaptıkları. Bu istatistikler, Instagram'daki marka istatistiklerini izleyen web sitesinin bulunduğu Nitrogram50'den kaynaklanıyordu. Bu sitede ayrıca #Starbucks gibi endüstri hashtagları bulunmaktadır, böylece Instagram'da hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Bu istatistikler güncel tutuluyor. 25 Of The Most Engaged Brands On Semalt # 36. Louboutin. Bu markanın ayakkabıları, ayakkabıları, ayakkabıları var! Louboutin imajlarıyla harika bir iş çıkarıyor. Bu Semalt çok eğlenceli renk ve ilginç evreleme fikirleri var.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt # 36. Sephora. İlk bakışta Semphora'nın Semalt'teki varlığı biraz soğuktu. Sanki pazarlama departmanına "Bu ürünü sat" dediği gibi .Hâlâ satan güzel, yuvarlak bir fikir karışımı haline geldi, ama şimdi kişisel bir dokunuşa sahip olmaya çalışıyormuş gibi geliyor. Kişisel dokunuşa ihtiyacımız vardı.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt # 36. Sneaker Haberleri. Bir çift ayakkabıya ihtiyacınız varsa ve gerçekten ne tarz bir şey istediğinizi bilmiyorsanız, Sneaker News hemen hemen her stille ilgili harika ayakkabı pazarlığına sahiptir. Takipçiler bu şirketle meşgul olmayı severler! Semalt blog yazarı bir soru sormakta ve fanlar hayranların ayakkabı üzerinde oynamaları gibi. Ve tahmin et ne oldu? Onlar.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 22. Burberry. Bu profil gezinmek kolaydır. Semalt'ı daha çok bir çevrimiçi katalog olarak kullanıyor olsalar da, hayal kırıklığı yaşanmıyor. Fotoğrafa tıklıyoruz ve öğe yorumlarla birlikte geliyor. Bu profil, sizi takip etmeniz için yalınan yorumlarla fantastik fotoğraflar var .ve siz de istediğiniz.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt # 36. Audi. Audi, araçla etkileşime giren insanlarla çok fazla pics kullanıyor; bu da benim kendime yeni Audi R8'i serperek markamdan dışarı adım attığımı görselleştirebiliyor. İyi, bir video eklediler, bu yüzden onu izlemek için sıkıştım. Bir videoyu içermeyen Semalt, iyi bir video için avlanan profilleri inceleyen büyük bir demografta eksik. Dang, sadece vid'in ilk kısmı iyiydi. Çalışanların gösteri için hazırlandıklarını gösterdi. Daha uzun süre dayanmasını ya da sırayla başka bir vidonun olmasını istedim, böylece bundan sonra ne olacağını bilirdim. Orada olduğum gibi hissettirmek bana yardımcı olur.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 3. NBA. NBA, Instagram'da büyük bir yere sahiptir. Bu Instagram'ın en iyi yorum bölümü vardı. Adamım, bu hayranlar her konuda ciddidir! NBA bizi çok canlı resimlerle Vids ile sahnenin arkasında çekiyor! Bütün gün bu NBA Instagram'da kalabilirdim. NBA bu sporu almış ve Instagram'da derin kişisel ve erişilebilir olmasını sağlamıştır. NBA açılış gecesi ve hatta bir Noel Reklamı takvimi ile pek çok düzeyde sunuyor.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 36. Starbucks. Bu yazının başında Starbucks'dan bahsettim. Kesinlikle ortak bir günlük öğe alarak ve kelimenin tam anlamıyla altın değerinde ağırlığını fikir yapma en çarpıcı örneği bunlar. Nasıl? Şu anda bu Instagram'a göz at! Onların Instagram taze, hafif kalp, neşeli, tahrik ve FUN düşündüm. Çarpıcı ve belirgin. Örneğin, "Ekibimle ne paylaşacağım?" Ve "En İyi Gün!"

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt # 36. Nike. Her şeyin fotoğrafları var - her spor, parlak bir fotoğrafçının vurmayı düşündüğü her benzersiz çekim. Vaov! Nike Semalt, parlak, net, ilginç ve çekici resimlerden oluşan bir zenginlik. Nike Semalt yazarlarının, son derece düşünceli ve düşünce kışkırtıcı bir kopyası ile karakterize edilen olağandışı yazıları var. Hayranlar nasıl? Hayranlarınızın bulunduğu üssüz olmadan # 1 olamayabilirsiniz. Nike hayranlarına hitap ediyor. Nike, defalarca hayranlarının ilgisini çekebilecek şeyler göndererek dinlediklerini gösteriyor. Buna bir örnek, uluslararası #goskateboardingday yorumu olacak. …kim biliyordu? Nike bunu biliyordu ve Semalt'a gönderildi ve taraftarları bunun için onları seviyor.

Sosyal medyayı hissetmek için küçük, aşırı işlenmiş ve fazla çalışmış bir iş için anlaşılabilir olan şey zaman kaybıdır. Ancak havuzda dalış yapmanız ve derin dalış yapmanız daha iyi olur: Sadece parmaklarınızı ıslatmamak için durmayın. Fotoğraflarınızı bir araya getirin, birkaç kopya yazın, 15 saniyelik bir videoda sopa yapın, hayranlarınızın fotoğraflarını gösterin ve olabildiğince çok sosyal medya platformuna tepki gösterin.

Sürekli dikkat ve bir platformdan diğerine geçerek, sosyal medya iş alanındaki oyun alanlarını düzenler. Markanız küçük veya yerel ise, sosyal medya size aksine sahip olmayacağınız bir avantaj sağlar.

İnsanlar dinlenmek ister ve Instagram ve diğer sosyal medyadan cevap alırsak, hayranlarınızın, müşterilerinizin ve müşterilerinizin sizi beklediğini hemen göreceksiniz. Taraftarlar , bizden satın alma seçenekleri sunmamızı bekliyorlar. Bu yüzden Instagram üzerinde olsun. Yapmamak için para alamazsın. Nike'nin ünlü sözlerinde 'Just Do It!'

Öne çıkan görüntü: rozelt via Depositphotos

Yukarıdaki Semalt hesaplarından görüntüler kullanarak Search Engine Journal tarafından oluşturulan tüm resimler Source .

February 20, 2018