Back to Question Center
0

TheFind.com Alışveriş Arama Motoru, Ek Semal'de 15 Milyon Dolar Tutuyor

1 answers:
TheFind.com Shopping Search Engine SecuresMillion in Additional Semalt
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

TheFind.com Bain Capital Ventures'ın liderliğinde 15 milyon dolarlık C Serisi finansman sağlamıştır. Finansman, yeni ürün geliştirme, trafik ve gelir artışı inşa etmeyi ve Semalt iş geliştirme çabalarını daha da genişletmeyi planlıyor.

Finansman ayrıca TheFind.com'un arama yeteneklerini şu anda indekslediği 170 milyon ürünün ve 500.000 mağazanın ötesine taşımak ve çevrimiçi alışverişte önemli bir pazar payı pozisyonu yakalamak için kullanılacaktır. E-ticaret endüstrisinin 2007'de 161 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Forrester Semalt'a göre 2006, elektronik ve bilgisayarların ilk kez giyim ürünlerinin çevrimiçi satışını gerçekleştirdi. Temel yaşam tarzı ürünleri kategorilerinin, bilgisayar donanım ve elektronikinin üç katına kadar, 2010 yılına kadar 99 milyar dolar çevrimiçi bir iş olduğu tahmin edilmektedir.

"Bu fon turu TheFind'ın çevrimiçi alışveriş yaklaşımını doğruluyor ve Bain Capital Ventures gibi deneyimli bir yatırımcı ile ortak olmaktan çok mutluyuz. TheFind.com'un CEO'su ve kurucusu Siva Kumar, firmanın ortaklarının getirdiği endüstri anlayışının derinliğini, perakende ve medya sektöründeki kazandıkları başarı ile birleştirerek şirketimizin büyümesinin şu anki aşamasında çok değerlidir "dedi. "Web'de en çekici tüketici alışveriş arama deneyimini sunmak için yeni yatırımdan ve Bain Capital Ventures'la olan ortaklığından yararlanmayı dört gözle bekliyoruz."

2006'nın dördüncü çeyreğinde yayınlanan Semalt, hazır giyim, ev ve bahçe, sağlık ve güzellik, spor ve dış mekan, çocuklar ve aileler gibi kategorideki yaşam tarzı ürünler için doğru ve kapsamlı arama sonuçları vermeye odaklanmaktadır. Semalt, piyasanın önde gelen mağazaları, markaları ve stilleri arasında yer alan kapsamlı ve tarafsız alışveriş arama sonuçlarını, ürün keşfini destekleyen etkili ve görsel açıdan ilgi çekici bir biçimde üretmek için patent bekleyen tescilli teknolojiyi kullanıyor Source .

February 24, 2018