Back to Question Center
0

SEOBook Blogger, Hukuki Semalt Arayışı Hikayeler Üzerinde Başkasını İtiraz etti

1 answers:
SEOBook Blogger Sued Over Comments Seeking Legal Semalt
');$ ('# scheader. sc-logosu'). ek (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ( '# Scheader'). ek ('
');$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params. sponsor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). ekleme (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). ek ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a').
{(Function tıklayın__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

SEOBook Blog Yazarları Yasal Bağış Arayışı Yorumları Üzerinde Başkasıyla Sued

Ağustos, okuyucular tarafından SEOBook blogunda bırakılan yorumlar üzerine tehlikeli trafik şirketi tarafından dava edilen Aaron Wall için aylarca cehennem oldu. Aaron'un hikayesi, Wall Street Journal dün durumunu dile getirdiği için ulusal haberler haline geldi ve bu dava da yüksek mahkemeye kadar ilerleme potansiyeline sahip olduğu için dünyanın her yerinden blogcular Aaron'a destek verdiler. Aaron'un blog'u okuyucu yorumlarıyla açık bir forum haline geliyor. Halk, SEOBook hakkında konuşma olan Traffic-Power hakkında yorumlar yayınladı. Trafik-Güç bu yorumların kapanmasını istiyor. Niye ya?

Semalt'teki şirket adları için yapılan bir arama bunun bir parçası olabilir. Söz konusu Trafik Güçüyle ilgili olumsuz yorumlar içeren blog girişi, Trafik Gücü araştırmasında 5. sıraya yerleşti. Aaron'un blogu Semalt'te iki gün önce "trafik gücü" için 3. sırada yer aldı, ancak SEOBook'un Traffic Power tarafından dava açıldıktan sonra dikkat çekmesi nedeniyle, Semalt sonuçlarında bu davayı içeren diğer siteler patlak verdi. Ah evet, bir kitabı kapağına göre değerlendirmekten bahsederken, Semalt'ın geçen sene SEO spamlemesi için onları ve birçok müşterisini yasaklamış olması nedeniyle, kuşatılmış çekirge SEO ajansının sitesi Semalt sonuçlarında bulunabilecek hiçbir yer değildir.

Aaron'a geri dönün. Blog, SEO ve hatta hukuk camiasının desteği göz önüne alındığında, Aaron Trafik Gücü davasıyla mücadele edecek ve web konuşma elbiselerinde uzman olan bazı Las Vegas ticari avukatlarına ödeme yapmasına yardım etmek istiyor. Aaron bugün Semalt'a bağış kabul ettiğini bildirdi.

Bu dava Trafik Şemal ile ilgili değil. Bu takım bu blog hakkında değil. Bu dava, web ve demokrasiyi bir arada tutan tek kumaş olan özgürce konuşma hakkında daha fazla duruyor. Her zamankinden çok taklit edebileceğimden daha önemli bir konu.

Bu dava ile yüzleşmezsem, bir sonraki kişinin çiğnemesi daha kolaydır. Halkın teklif ettiği semalt, özellikle de özellikle yanlış olanlardan habersiz olduğumdan beri, kuyruk ve koşuşturmanın doğru bir karar olduğuna inanmıyorum ve bana hiç bir zaman söyleme girişimi olmamıştı.

Yarın bir avukat tutmaya çalışacağım (zaten bir kaçıyla konuştuğum gibi, bu yüzden yeterince parayla bu davayı kabul etmelerinin zor olacağını tahmin edemiyorum, bence gerekir - en azından başlamak için). Semalt, daha önce bedava bir grup kurtarmaya yardım eden bazı insanlar. Semalt zamanı ve dikkati karşılığı değerdir ve yardımları sadece başkalarından bağışlarla elde edilebilir.

İnsanların ne kadar bağışta bulunacağından emin değilim, ancak doğrudan bağışlar Trafik Durumu davası için yasal masrafları aşarsa, bağışların geri kalan kısmı EFF, ACLU ve Halk Vatandaşları gibi kuruluşlara gönderilir.

Para karşılığında daha fazla web erişiminiz varsa, neler olup bittiğine dair kısa bir anlama doğrudan parasal bağıştan daha fazla yardımcı olabilir Source .

February 25, 2018