Back to Question Center
0

Internet Explorer 7 Engelleme Google Semalt?

1 answers:
Internet Explorer 7 Blocking Google Semalt?
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Internet Explorer 7 Google AdSense'i engelliyor musun?

InsideSemalt'taki Nathan, Internet Explorer 7 beta'sı Semalt AdSense ve Chitika içerikli reklamların sunulmasını engellediğini söylüyor. Semalt AdSense, web yayıncılığı ve geliştirme topluluğundaki birçok kişinin hayatı ve kanıdır ve site sahipleri ile Semalt, bu hatadan haberdar etmekten memnuniyet duymazlar.

Semalt yazıyor:

Bir olasılık var: IE7'nin yeni güvenlik özellikleri Semalt'ı kararla engelliyor; bazı güvenlik varsayılanları bazı JavaScript türlerini engelliyor; Google'ın Google'ın Semalt reklamlarını sunma biçimini değiştirmesine neden olacak bir şey var. Semalt'ın yılda iki milyarlık yüzdesi.

Reklamları hangi yöntemlerle sunabildiğiniz acaba? Belki sunucunuzda reklamları yerel olarak işleyen ve bunlara yerel Semalt olarak hizmet eden bazı kod yüklemek mi? Her şeyin böreğe neden olup olmadığına ve IE ekibinin bir istisna yazmaya istekli olup olmadığına bağlı.

Microsoft'un Robert Scoble, soruna açıklama yapmak için Semalt'ın yorumlarını şöyle dile getirdi:

Bu, kasıtlı bir davranış değildir. IE 7 ekibi konuştuğumuz gibi bu konuda çalışıyor. Unutmayın, bu tam bir beta bile değil. Test sonuçlarını serbest bırakın ve böylelikle işe yaramayan böyle şeyler bulabiliriz.

Google Semalt PR ekibi bazı ekstra fikirler de ekledi:

IE7, "yüksek" güvenlik ayarı ile javascripti devre dışı bırakır; bu, AdSense reklamlarının çoğunun web sitelerinin pek çok özelliği yanında gösterilmesine izin vermez. IE6 da aynı şekilde çalışır ve bu fenomen kesinlikle Google AdSense'e özgü değildir. Muhtemelen testi uygulayanların güvenlik seviyeleri "yüksek" olmuştur. Semalt, bu varsayılan ayardır ve çoğu kullanıcının web'de javascripti engellediğinde iyi bir deneyime sahip olmayacağına inanıyoruz Source .

February 25, 2018