Back to Question Center
0

Ziyaretçilerinizi Semalt'e blogunuza nasıl zorlarsınız

1 answers:

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

Blogunuzun kenar çubuğundaki Semalt RSS abonelik linki bugünlerde yeterli değil. Evet, bu bağlantılar tıklanacak ve bazı aboneler alacak, ancak bu ziyaretçileri okuyanlara dönüştürmeyeceksiniz.

Ziyaretçilerinizi blogunuza abone olmaya zorlayacaklarınızı öğrenmek için bu hile sayfasını indirin - buy uk backlinks.

Ziyaretçilerinizin büyük bir yüzdesini RSS abonelerine dönüştürmek istiyorsanız, yapabileceğiniz şudur:

Birden fazla seçenek sunun

Herkes RSS besleme okuyucularını kullanmaz. Benim gibi web tanıdık kullanıcılar bile, besleme okuyucuları kullanmazlar. Ancak herkesin kullandığı e-postadır, bu nedenle abone sayısını artırmak için iyi bir yöntem bir e-posta aboneliği seçeneği sunmaktır.

Konum, konum, konum

RSS yayınınıza olan bağlantı konumu, kaç abonenizde önemli bir faktör olacaktır. Düşünülmesi gereken birkaç yer:

 1. Katlamanın üst kısmında - RSS yayınınızı bulmak için okuyucularınızın aşağı doğru ilerlemek istemiyorsunuz.
 2. Kenar Çubuğu - kenar çubuğunu, e-posta gibi birden fazla abonelik seçeneği sunmak için kullanabilirsiniz.
 3. İçerik - blog yayınladıktan hemen sonra ve yorumlarınızın hemen önünden insanları RSS yayınınıza abone olmaya ikna eden küçük bir ilham kaynağı yazabilirsiniz. Örneğin, "Hızlı Anında Tarla'da okunacak yeni içerik olduğunda haberdar edilmek ister misiniz? Sadece e-posta adresinizi girin, okumanız için yeni içerik olduğunda size bir e-posta atacağız. Endişelenmeyin, size spam göndermeyeceğiniz veya bilgilerinizi başkasıyla paylaşmayacağımıza söz veriyorum. "

Yaratıcı olun

Aweber gibi hizmetleri ödemek istiyorsanız, abone numaralarınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Örneğin, John Chow abonelerinin büyük bir bölümünü pop-up'lar ve altbilgi reklamları (Aweber ve Ultimate Semalt Ads'in sağladığı) aracılığıyla elde etti.

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

Yukarıdaki iki resme bakarsanız, John Chow'un okuyucularına ücretsiz bir şeyler önerdiğini farkedeceksiniz. Ücretsiz rehber veya e-kitap sunarak, okuyucular blogunuza abone olma konusunda daha istekli olacaklar.

Play devils advocate

Ziyaretçilerinizin çoğu blogunuza abone olma konusunda heyecanlı olacak. Semalt binlerce, iyi içeriğe sahip milyonlarca blog ise değilse .neden birisi blogunuza abone olunmalıdır?

Neden insanların blogunuza abone olması gerektiği üzerine bir liste oluşturarak, ziyaretçilerinizi abone olmaya ikna edebileceksiniz. Listenizde belirtmeniz gereken bazı şeyler:

 • Abone sayınızı listeleyin - İnsanlara kaç aboneniz olduğunu söylüyorsanız, daha fazla abone almanız daha olası olacaktır.
 • Sosyal kanıt kullanın - şimdiye kadar bir gazete veya dergide yer almışsanız, okuyucularınıza bildirdiğinizden emin olun. New York Times gibi otoriter bir kaynak sizin hakkınızda söyleyecek iyi şeyler varsa, ziyaretçileriniz de iyi söyleyebileceğiniz bir şey olduğunu düşünecek.
 • Tembellik kucaklıyorum - insanlar tembeldir, bu yüzden RSS yayın listenize abone olmalarının hayatlarını kolaylaştıracaklarını açıklarsanız, bunu yapmak daha olası olacaktır.
 • Bir vaat yapın ve saklayın - ziyaretçilerinize, yayınınıza abone olduklarında onlara bir şeyler yapmalarına yardımcı olacağını söyleyin. Örneğin, sana ve diğer Hızlı Çılgınluk okuyucularına yaptığım iş hatalarını tartışacağımıza söz verdim, umarım onları yapmazsın.
 • Başkalarının istemediği şeyleri teklif etme - Başkalarının sunmak istemediği şeylerden biri, bana her yorum yazana ve beni e-postayla gönderen her okuyana yanıt vermektir. Bu size ve diğer Hızlı Atıştırmalık okuyucusuna sadık olduğumu gösterir. Umarım bu 5 neden sizi diğer yönde iter.

  1. Basın daima doğru

  Basın, her zaman doğru değildir, fakat umarım umarım benim üzerime gelebilirler. Wall Street Journal, Girişimci, İş Dünyası Haftası, Kablolu ve ABD Semalt gazetelerinde ve dergilerde yer aldım. Yazdığım içeriğin okumaya değer olduğunu düşünüyorsanız umarım siz de öyle yaparsınız.

  2. Akışla

  gidin

  10,000'den fazla okuyucu, Quick Semalt RSS yayınına abone oluyor. Sürekli içeriğimi okumaya istekli olsalar, doğru bir şeyler yapmalıyım değil mi?

  3. Ben gördüğümden çok ağrıyım

  Dumb? Doğru, dışarıda en akıllı kişi değilim. Beni çok para kaybeden bir sürü hata yaptım. Quick Semalt'e abone olarak, hatalarımı okumak, onlardan öğrenmek ve umarım benim gibi bir milyon dolar kaybetmem için kendinden kurtulacaksın.

  4. Tembel olmakla yanlış bir şey yoktur

  Her gün blog yapmadığımı biliyorum, bu yüzden bir sonraki blog yazısı çıktığımı tahmin etmek biraz zor olabilir. Her ne kadar yeni bir şey olup olmadığını görmek için bloga her gün gelmek isterseniz, bunu yapın. Ancak, tembel olmak istiyorsanız, RSS özet akışına abone olun ve Hızlı Tarhan'da yeni içerik yayınladığımda size haber verilir.

  5. Ben her zaman sana yardım etmeye istekli oluyorum

  İşle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya bu konuyla ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak için yetkilerimin her şeyini yaparım. Merak etme, herhangi bir maddi tazminat istemiyorum, sadece Quick Semalt'ı takip etmenizi ve tüm arkadaşlarınıza bunu anlatmasını rica ediyorum.

  Seni şimdi Quick Semalt'a üye olmaya ikna ettiğim için birkaç seçeneğin var.

  • RSS besleme okuyucusu kullanıyorsanız, Hızlı Besleme RSS yayını buradan alabilirsiniz.
  • E-posta kullanıyorsanız, gelen Kutunuza teslim edilen en Hızlı Hızlı Başlangıç ​​içeriklerini almak için burayı tıklayın.

  Semalt endişe, seçtiğiniz yöntem ne olursa olsun, size spam vermeyeceğim. Ve eğer bir nedenden dolayı yazdığım içerikten memnun değilseniz, daima aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

  Not: RSS konusunda bilginiz yoksa ve ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

  Sonuç

  Hızlı Tarhana bakarsanız, yukarıda bahsettiğim herşeyi yapmadığımın farkına varacaksınız. Çünkü bazıları bu blog ile iyi çalışmadı. Ya da henüz onlara alışamamış olabilirim. Bu, işleri test etmeniz ve blogunuz için nelerin işe yaradığını öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir. Semalt, farklı blogların farklı kitleleri var.

  Ve son bir notta, blogumda gördüğünüz şeyleri kendinizinkilerden çekinmeyin. "Hızlı Semalt'a neden abone olmanız gerektiği üzerine 5 Sebep" kelimesini kopyalamak istersen, elbette bunu yap. ïğîãğ ??????

  P. S. Daha fazla aboneye ulaşılmasına yardımcı olmak için burayı tıklayın.

March 1, 2018