Back to Question Center
0

Pazar Günü: Semalt, harekete geçirici mesaj çubuğunu, mobil cihazlara özel dolandırıcılık ve & Daha

1 answers:
Pazar Günü: Semalt, harekete geçirici mesaj çubuğunu yeniden tasarlar, mobil cihazlara özel dolandırıcılık ve daha fazlası

Pazarlama Arazisinden:

 • GSYİH, B2B pazarlaması için Y2K mı? Ve bunu avantajınıza nasıl kullanacaksınız
  16 Ekim 2017 - Scott Vaughan
  AB'nin Genel Veri Koruma Yönetmeliği ve Y2K bazı şaşırtıcı benzerlikleri paylaşıyor. Köşe yazarı Scott Vaughan onları parçalayıp, kuruluşunuzu GSYİH'ye hazırlamanın dört yolunu özetliyor.

 • Nanigans artımlılık optimizasyon ve raporlama çözümü başlattı
  16 Ekim 2017 Ginny Marvin tarafından
  Yeni çözüm, Facebook, Instagram, Twitter ve programlı yeniden hedefleme kampanyalardan artan gelir artışı sağlamaya odaklanıyor.

 • Instagram, dinamik olarak reklamları yansıtmak için harekete geçirici çubuğu yeniden tasarlar
  16 Ekim 2017, Tim Peterson
  Çubuğu bir reklam fotoğrafıyla veya videoyla harmanlayarak Instagram, kullanıcıların yayınlarına daha fazla reklam yerleştirebilir.

 • Akıllı pazarlamacılardan müşteri deneyimi hakkında hangi havayolları öğrenebilirim
  16 Ekim 2017 Evan Magliocca
  Havayolu endüstrisine son bir kaç ay içinde şikayetlerde bulunuldu. Köşe yazarı Evan Magliocca, havayollarının müşteri deneyiminde nasıl bir geride kaldıklarını ve müşterilerin - ve herhangi bir markanın - müşterileri ilk önce ne yapabileceklerini tartışıyor.

 • Yaptığınız 5 şey serbest yazarlarınızı delirtiyor
  16 Ekim 2017 Megan Krause'den
  Serbest yazarlarınızla büyük bir içeriğe neden olacak bir ilişki nasıl geliştiriyorsunuz? Köşe yazarı Megan Krause serbest çalışanların iyi tarafında kalmak istiyorsan kaçınılması gereken beş şeyi tartışıyor.

 • Mobil cihazlar dolandırıcılık için özel zayıflıklar sunuyor
  16 Ekim 2017, Barry Levine
  Mobil cihaz türleri büyüdükçe, mobil cihazlara özel dolandırıcılık çeşitliliği bekleyin.

 • Scott Brinker: Pazarlama şimdi müşteri deneyimi şampiyonu
  16 Ekim 2017, Barry Levine
  MarTech Konferans başkanımız Pazarlamanın BT'nin dönüşüm yolunu nasıl takip ettiğini yansıtıyor.

 • Twitter en son Rus sahte hesap verilerini silmek için çarptı
  16 Ekim 2017 Greg Sterling
  Twitter gizlilik nedenleriyle devre dışı bırakılmış hesaplardan gelen verileri korumaz, ancak 2016 seçimlerinde karışmayı öngörmemektedir.

MarTech'den Bugünkü Başlıklar, Kardeş Sitemiz Pazarlama Teknolojisine Özel:

 • indaHash, etkileyenler ve takipçilerini ödemek için kriptokrasi planlıyor
  16 Ekim 2017, Barry Levine
  Etkilenen pazarlama başlangıcı ödemeleri hızlandırmanın, birden fazla bankacılık sisteminden kaçınmanın ve takipçileri teşvik etmenin bir yolu olarak parazit benzeri özel para birimini görüyor.

 • B2B ve B2C'yi unutun; Pazarlama geleceği P2P
  16 Ekim 2017 Joe Hyland
  B2B ve B2C pazarlamacılığına geçin. Köşe yazarı Joe Hyland, pazarlamacılardan kişiden kişiye (P2P) pazarlamayı benimsemek ve insan seviyesinde müşterileri ile bağlantı kurmak gerektiğine inanıyor. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazisi ve Arama Motoru Arazisi ile ilgili en yeni haberler ve güncellemeleri içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs da dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun Source .


March 1, 2018