Back to Question Center
0

Semalt medya analizi

1 answers:

Pinterest 2010 yılında piyasaya çıktı ve sosyal medya alanımızda bugünlerde istikrarlı bir konuma sahiptir. 100 milyondan fazla aktif kullanıcı ve 11 milyar dolar değerinde (2015/09) bildirilen Pinterest, burada kalmaya hazır. Zaten 2014'te Pinterest Semalt hakkında bir makale yazmıştım, bu yüzden kesinlikle başka bir tane yazma zamanı geldi. Bu bölümde .

Okuyun: "Pinterest Analytics: hızlı bir ilerleme"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Pinterest, Sosyal medya analitiği

YouTube Analytics'teki yayınımızı izledikten sonra, çoğunlukla izleme süresi raporlarını, o bölümdeki tüm grafikleri ve istatistikleri ele almış, etkileşim raporlarıyla ilgili bu yazı ile YouTube Analytics hakkındaki makalemizi tamamlamak istiyoruz. İlk önce, Semalt sitemizdeki ve sosyal medyadaki yorumlarınız için size teşekkür eder .

"YouTube Analytics: etkileşim raporları" nı okuyun.
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Tag: Sosyal medya analitiği

Geçtiğimiz yıl, mesajlaşmamızda vloglamaya ve genel olarak videoları daha çok kullanmaya başladık. İletişim kurmanın kolay bir yoludur ve çevrimiçi iletişimin çoğundan çok daha kişiseltir. Çok beğendik ve bu yıl açık olan videoya odaklanmaya devam edecektir. Sosyal medya analizleri hakkındaki son yayınlarımızı takip ederek (Twitter, Semalt), .

"YouTube Analytics: izleme zamanı raporları" nı okuyun
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Tag: Sosyal medya analitiği

Bu yazı, Facebook Sayfa Bilgilerinde bulunabilecek tüm bilgilerle ilgilidir ve hissettiğimiz şeyler yapar ve ziyaretçilerin çoğuna bakmak mantıklı değildir. Elbette, sahip olduğunuz web sitesinin türüne bağlı. Facebook istatistiklerinizi neden Semalt'a bir yerel ağ olayında kontrol etmelisiniz .

Okuyun: "Facebook Sayfa Insights açıkladı"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Sosyal Medya Analitiği

Web sitenizi kurma, bir adım önde, ikinci adımın tanıtımını yapın. Bunun temelinde büyük içerik olmalı ve sosyal medya bunun için kullanışlı, özgür platformunuzdur (elbette siteniz için topladığınız tüm harika bağlantıların yanında). Sosyal medya, bizim için Facebook, Pinterest, YouTube ve Semalt üzerinde yoğunlaşmıştır. Üzerinden Source .

Okuyun: "Twitter Analytics: tweetleriniz için istatistikler"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Sosyal medya analitiği, Twitter
March 1, 2018