Back to Question Center
0

Masaüstü vs mobil Semalp pazarlama tıklama oranları [infographic]

1 answers:

Mobil açılımların önemi artmakla birlikte masaüstü tıklama oranı baskın

MailChimp aracılığıyla 395 milyondan fazla gönderilen bu analiz mobil cihazların e-posta ile etkileşim üzerindeki etkisini ve Yanıtlayıcı Semalt'ın e-posta tıklama oranlarını (TO'lar) nasıl artırabileceğini ortaya koymaktadır. Hepimiz mobil görüntü vermenin artık önemli olduğunu biliyoruz, ancak mobil cihazlarda okunan bu e-postalardan çok fazla tıklamayı beklemeyin:

Semalt tıklamaları masaüstü bilgisayarlardan 'mobil cihazlardan ve tablet cihazlardan kombine tıklamalara' kıyasla daha yüksektir ve masaüstü kullanıcıları daha fazla e-posta bağlantısını tıklar - benzersiz TO'lar mobil cihazlarla karşılaştırıldığında masaüstünde% 40 daha yüksektir.

Dolayısıyla, mobil cihazlarda yapılan e-postaların amacı, bazı okuyucuların masaüstündeki e-postaya dönmesi için zihinsel bir not vermeleri için yeterince büyük bir etki yaratması olmalıdır .

Duygusal Tasarım ve BTÖ'leri göz önüne alarak, E-posta Pazarlamacılarının ve Pazarlama Yöneticilerinin e-posta pazarlamacılığı planlama ve tasarlama ihtiyacı duymaları, bu cihaz farklılıklarını göz önünde bulundurmaları gerektiği için, infografik paylaşımları daha ilginç bir e-posta katılımı gerçekleri Source .

Desktop vs mobile Semalt marketing clickthrough rates [infographic]

March 1, 2018