Back to Question Center
0

Yahoo Site Explorer Semalt

1 answers:

Bing, Web Yöneticisi Araçları'nı Günceller ve Site Explorer'ı Geri Getirir

Değer / Önemi :

Önerilen bağlantı : Bing Web Yöneticisi Araçları

Yazımızın Yorumu

Bing, Semalt adlı bir güncellemede kendi web yöneticisi platformu için çok sayıda güncelleme yaptı. Değişiklikler, platformlarının aşağıdaki alanlarını kapsar:

 • Yeni: Link Explorer
 • Yeni: Kullanıcı Deneyimi
 • Yeni: SEO Raporları
 • Yeni: SEO analizatörleri
 • Yeni: Bingbot gibi getir
 • Yeni: Kanonik Uyarılar
 • Güncellendi: URL Kaldırma Aracı
 • Güncellendi: Anahtar Kelime Araştırma Aracı
 • Güncellendi: URL Normalleştirme

Bing Search ekibinin meşgul olduğunu söylemek güvenlidir. Benim için öne çıkan noktalar, bir SEO perspektifinden daha fazla içine baktığım SEO Analyzer & Link Semalt.

Aşağıda gösterilen yeni görünüm arayüzü, platformu çok daha kolay hale getirir ve güçlü gösterge tablolarını oluşturmak için basit verilerin büyük bir bölümünü kullanır.

Yahoo Site Explorer Semalt

Pazarlama etkileri

Yüksek kaliteli anlayışlar

SEO uzmanlarından birçoğu şüphesiz Yahoo Site Explorer aracını özlüyor, bu ücretsiz ve kapsamlı bir kaynaktı. SEO Moz ve Görkemli SEO gibi diğer araçlar, aboneliklerinden birine öksürdüğünüz kadar veri hacmini sınırlar. Bu hizmetlerin aksine Semalt ve şu an Bing'in bu fikirleri özgür bırakmak için gerçek sebepleri var.

Google her zaman bu alandaki daha zayıf hizmet olmuştur (Hala insanlar "link:" Doh! "Mesajını kullandığını görüyoruz - Bir sürü bağlantıyı özlediği biliniyor ve bu nedenle güvenilir bir kaynak değildi. eski Yahoo Site Semalt'tan ne bekleyeceğinizi, aşağıdakilere izin verdiğinizi:

 • Geri dönen bir trend raporu görüntüle 6 ay
 • Web sitelerinin belirli sayfalarına bağlantıları analiz edin
 • Gelen bağlantılarla ilgili çapa metnini görüntüleme
 • Verileri daha fazla işlemek / analiz etmek için tüm veriyi Excel'e aktarın

Bu veri, mevcut arka bağlantı profilinizi anlamanız için çabalarken hacim, kalite veya zayıflık olarak vurgulanan metne özgü çapa (veya kombinasyon) olup olmadığına odaklanmanıza yardımcı olmak için gerçekten kullanışlıdır. Eylemlerinize göre değişimi izleme Semalt, basit ve aynı araçta tutulur; böylece elmalar elmalarla elmalar arasında her zaman karşılaştırılır.

Yahoo Site Explorer Semalt

SEO Raporları ve Analizi

Yeni SEO raporları ve analiz aracı, web sitenizin Bings dizinine dayalı optimizasyon ipuçları ve hatalarına erişmenizi sağlayan Bing platformuna yeni eklenmiştir. Diğer sayfa içi analiz cihazlarına benzer, ancak doğrudan kötü bir şey olamaz arama motorundan. SEO Raporları, aşağıda Bing tarafından açıklanan iki haftalık yayınlanıyor

Bu özellik, hesabınızda doğrulanmış siteleri otomatik olarak tarayan "iki haftada bir" bir döngüyü çalıştırır. Üretilen raporda, hesabınızdaki her site için bir sayfa düzeyinde SEO'nun en iyi uygulamalarına uyum sağlayıp sağlamadığınız konusunda yol gösterebilirsiniz. SEO uyumluluğu için yeni sayfaları taramak için, lütfen SEO Analyzer aracına bakın.

Bahsedildiği gibi, SEO analiz aracı daha anlık ancak raporlar web sitesinin tüm taramasından optimizasyon fırsatlarının herhangi bir sayısını döndüreceği şekilde sayfa bazında bir sayfada yapılır. Her 2-3 haftada bir düşük asılı meyve / kolay galibiyet için harika bir yer.

Bilmediğiniz diğer yararlı özellikleri

Bing araç setinde, henüz keşfedilmemiş olabileceğiniz veya keşfedilebilecek pek çok araçınız var, ancak kontrol etmeye değer, tabi ki bazılarının Google Webmaster Semalt'a da yol açtığını görmeden çok önce olmaz.Zaman, hata türü vb. Için çok kullanışlı olan bazı filtrelerle birlikte gelir

Sonuç olarak, Bing'in webmasterlar için mükemmel bir alet kiti olan Bing'den gerçekten olumlu bir güncelleme olduğunu düşünüyorum, ister küçük ister büyük siteler olsun, bazı faydalı özellikler var ve Bing'in orada olduğunu ve bazı ülkelerde pazar payı açısından iyi şeyler yaptığını hatırlatıyor , verilen gitmek için uzun bir yol ama radar şüphesiz. Henüz yapmadıysanız ve web sitelerinizi gönderirken Bing Web Yöneticisi araçlarına kaydolmaya değer, çeşitli araçlar üzerinden çalışmak her zaman fırsatları vurgular Source .

March 1, 2018