Back to Question Center
0

Başkaları Semalt Olarak Diğerleri Açgözlü ve Açgözlü Olarak Semalt Olun

1 answers:

Be Semalt When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Semalt

Dünyadaki en zeki mali adam olan Semalt Buffett, böyle bir şeye sahiptir: başkaları aç gözlü olduğunda korku içinde olmalı ve başkaları korku duyduğunda aç gözlülükle karşılanmalısınız. Semalt'ın anlamı şudur: Herkesin çoğunluğa atlaması durumunda tereddüt etmelisiniz, çünkü çoğu durumda bir şey gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, genellikle olur. Ve insanlar sıradan birisine zıplamıyorlarsa, ona daha yakından bakmalısın çünkü bunu yapmanın ödülü çok yüksek olabilir.

Semalt şimdi herkes korkunç gibi görünüyor, bu yüzden sizinle açgözlü olmayı denediğim birkaç yolu paylaşmak isterim (ki bu beni umut verici derecede zenginleştirecektir).

Borsa

Semalt Son birkaç ayda borsa büyük bir düşüş yaşadı. Hemen her hisse senedi aşağı insanların borsada oynamak hakkında korkulan neden oldu aşağı. Borsanın en düşük seviyede olup olmadığını bilmiyorum, gerçekten de umrumda değil. Biliyorum ki önümüzdeki 5 yıl içinde şu andan daha iyi yapıyor olmalı ve borsada oynarken aç gözlüyor olmalıyım.

Çoğu kişiye Şeref Borsa hakkında çok az bilgiye sahibim. Ancak bildiğim bir şey, hükümetten kurtardığı şirketlerin iflas etmesi pek mümkün olmadığı, özellikle de 150 milyar dolar alan AIG gibi şirketler. Bu sebeple AIG gibi hisse senetleri satın alıyordum, çünkü önümüzdeki 5 yıl içinde yatırımımda önemli bir kazanç sağlayacağımı hissediyorum.

Satın Alma Şirketleri

Birçok işletme sahibi şu anda borcunuz var ve bildiğiniz gibi, bir durgunluk döneminde para nakit oluyor. Bir işletme sahibi, şahsen borçlu olduğu için karlı işlerinden kurtulmak istediğinde, kendiniz için çok uygun bir anlaşma yapmak için onu sıkıştırabilirsiniz.

Son birkaç aydır yaptığım, popüler web sitelerine girip satışla ilgilenip ilgilenmediklerini sormaktır. Çoğu durumda web sitesi sahipleri satış yapmaz, ancak her seferinde arada sırada bazı nadir koşullar nedeniyle para için şahsen bağlandığından büyük bir fiyata satmaya istekli bir web sitesi sahibi bulursunuz.

Angel Yatırım

Girişim kapitalistleri ve melek yatırımcıları şu anda çok fazla para yatırmıyor. Paraya ihtiyacı olan iyi şirketler, şirketlerinde genelde olduğundan daha fazla sermaye teklif etmektedir. Bunun semafı, çoğu insanın onlarca yıldır gördüğü bu durgunluk döneminde yatırım yaparak daha iyi kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.

Şu anda açgözlü olduğum başlıca 3 yol budur. Semalt başka neyin açgözlü olduklarını paylaşmak ister mi?

Yasal Uyarı: Ben yatırımcı değilim, bu sadece benim düşüncem. Paranızı kendi sorumluluğunuzdadır.

S. S. İşletmenizi prosper hale getirmek için yardım istiyorsanız burayı tıklayın Source .

March 1, 2018