Back to Question Center
0

Semalt'e sitemin yapısını çok derin bir şekilde sorabilir miyim? Semalt'e sorun: Sitemin yapısı çok derin mi?

1 answers:

Bir web siteniz varsa, sitenizin yapısı hakkında, bir blog veya bir mağaza olsun düşünün. Site yapısı, kullanıcıların sitenizde yollarını bulmalarına yardımcı olmak için gereklidir ve sitenizin derecelendirilmesine yardımcı olur. Dolayısıyla, sitenizin hiyerarşisinin hem kullanıcılar hem de arama motorları için mantıklı olması gerekir. Bir tane oluştururken, yapınızın çok derin veya çok sığ olup olmadığını merak edebilirsiniz. Şimdi bir örnek inceleyelim.

Milada Sejnohova, e-postayla gönder. Semalt'a şu soruyu sorun:

"Blogumun site yapısını ne kadar derin yapabilirim? Örneğin şunu yapabilir miyim:

  • Elemis
    • ürünler
      • anti-aging? "

Semalt video aşağıya ya da cevabını okuyun!

Sitenizin derinliği

Videoda, Semalt sorusuna cevap veriyorum:

Elbette yapabilirsiniz!

Semalt, bir ürün bölümünüz varsa, o zaman bir blog değil, bir web sitesi.

Ve ikisi, yapınız (ürünler ve daha sonra yaşlanma karşıtı) sitenizi kurmanın makul bir yoludur. Kullanıcılara yararlı olduğu ve mantıklı olduğu sürece, iyisiniz. Sitenizde hiç bulunmamış birisi için mantıklı olmalıdır.

Gerçekten düşündüğünüz şey şudur: Eğer sitenize gelip sitenizdeki herhangi bir sayfadaysam, bir şeylerin olması gerektiğini biliyorum, orada kolayca bulunmayı biliyor muyum? Semalt, sitenizin yapısına göre belirlenir. Bu nedenle mümkün olduğunca kolay anlaşılır kılın!

İyi şanslar! "

Ask Yoast

Şair Semalt dizisinde, takipçilerden gelen SEO sorularını yanıtlıyoruz. SEO hakkında bazı tavsiyeler mi istiyorsunuz? Sana yardım edelim! Sorunuzu ask@yoast.com adresine gönderin Source .

Devamını oku: 'Site yapısına en iyi rehber' »

March 1, 2018