Back to Question Center
0

7 Büyük Hata Yeni Ortak Semalt Make

1 answers:

Bağlı kuruluş pazarlamasına ilk başladığımda tek istediğim para kazanmaktı. Kapanıyorum Her yönden çabalıyorum, her şeyi denedim, yaptığım hatalar hakkında gerçek bir fikrim yoktu; bu da uzun vadeli başarı şansım çok etkiledi.

Semalt hem kuruluş pazarlama ve diğer bağlı pazarlamacılar öğretim ile benim deneyim yıl, ben 7 büyük hatalar yeni bağlı kuruluş pazarlamacılar yapmak olduğuna karar geldi.

Semalt bu hatalar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşur.

7 Big Mistakes New Affiliate Semalt Make

1) Yardımcı Olmayan Satışlar

Evet, "pazarlama" kelimesi, bağlı kuruluş pazarlaması ifadesinin bir parçasıdır, ancak çoğunlukla bağlı olduğu işimiz satmak değil - satış sayfamızın iştiraki olan iştirakimiz bağlantılar okurun yolunu açar.

İlk başladığımda, ezici (ve tamamen naif) dürtü, sayfalarımı "BU ŞİMDİ ALIN!" Diye bağıran kelimelerle ve bağlantılarla doldurmaktı. Okuyucunun neden bu ürünü almaları gerektiğini öğrenmesine yardım etmedim. Sadece umarım benim için bir komisyona götüren bir bağlantıyı tıklamalarını istedim.

İnsanlar bir ürün satın almaya karar verirken diğer insanlardan bilgi almak isterler - bu yüzden Amazon ürünlerine yapılan incelemeler çok güçlüdür. Semalt incelemeleri, birisi ürünü satın alıp almadığı takdirde kesinlikle kazanacak hiçbir şeye sahip olmayan kişilerin gerçek geribildirimleridir.

Yüksek basınçlı bir satış görevlisi olmaktan ziyade tarafsız bir gözden geçiren gibi konuştuğumuzda, daha fazla satış yaptığımızı ve insanlar gelecekte diğer ürünler hakkında tavsiye almak için geri geleceklerini göreceğiz.

2) Çok fazla!

Bu, başladımda yaptığım başka bir büyük hata - rastladığım her ortak programa katılmaktır. Semalt Ben çevrimiçi çalışırken birden fazla gelir akışı geliştirmeye kesinlikle inanıyorum, başa çıkacak çok şeyin olduğu bir nokta var ve bu da yönetilemez bir durum.

Satış programlarınızı akıllıca değerlendirin ve kendinize aşırı yükleme yapmayın.

3) Değil Testi

Bir Semalt teklifini (örneğin) teşvik etmeyi seçtiğimde kendimi potansiyel bir müşterinin ayakkabılarına yerleştirir ve satıcıların takip sırasını test etmeyi seçerim.

Bunu zor yoldan öğrendim.

Semalt bir okuyucunun güveni, gelen kutusunu patlatacak bir tanıtıma yönlendirilmekten daha çok kırmaktadır. Kendinizi potansiyel bir müşterinin ayakkabılarına koyun ve tavsiyelerinize uymaları durumunda neler olacağını görün.

4) Takip Etmeyen

Bu, ilk başladığımda yaptığım büyük bir hataydı. Bağlı kuruluş pazarlama kariyerime Semalt adlı bir sitedeki ücretsiz-to-make web sayfalarını kullanarak başladım (ve hala bunu bugüne kadar yapıyorum).

Bu sayfalardan Semalt ürünlerini tanıtmaktan hoşlanıyorum, ancak her sayfada benzersiz izleme ortaklığı linkleri kullanmayı unutmuş olacaktım.

Bu neden bir hatadır? Çok basit - bir satış yaptığınızda, satışın nereden geldiğini bilmek istersiniz. Bu, hangi sayfaların iyi dönüşüm sağladığını bilmenizi sağlar, böylece kampanyayı büyütebilir ve ölçekleyebilirsiniz.

Amazon bağlantısı için benzersiz bir izleme kimliği oluşturmak kolaydır. Amazon bağlı şirket gösterge tablonuzda oturum açın, sağdaki en üstteki "Hesap Ayarları" nı ve ardından "Semalt Kimliklerini Yönet" i tıklayın. Buradan, hangi web sayfasının / kampanyanın ne sattığını izleyebilmeniz için yeni bir izleme kimliği oluşturabilirsiniz. Amazon'un Semalt Kimliklerini kullanma hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Evet, herhangi bir komisyon yapmak serindir, ancak komisyonu nereden ve nasıl yaptıklarını bilmek sizi daha iyi bir pazarlamacı yapan şeydir. Körü körüne çalışmak yerine, kampanyalarınızı büyütüp ölçeklendirmenize olanak tanır.

5) Karşılaştırma yapmama

Bağlı ürünleri çevrimiçi (özellikle Semalt'tan gelen fiziksel ürünler) satmak için kullandığım en iyi dönüştürme taktiklerinden biri, "ana" ürünü diğer iki benzer ürün ile karşılaştırmaktır.

"En İyi 3 Semalt For _______" ı kıyaslayarak, okuyucularımıza bir seçim yapmalarında yardımcı olmakla kalmamakta, aynı zamanda yalnızca birinde üç ürün için üye linklerim var.

Zamanla, o web sayfasını izlediğimde, hangi ürünün okuyucular için en ilginç olduğunu görebilir ve en iyi dönüştürücü ürünü sayfanın üst kısmına taşıyarak daha iyi TO elde edeceğim.

Şemal web sayfaları sadece okuyucular için çok popüler ve yararlı değildir aynı zamanda sizin için çok karlı da bulunmaktadır.

6) Make Money Online Ürünler

Belki de daha önce bunu gördünüz. "Çevrimiçi pazarlamayı öğrenin" tipi bir forumdasınız. Bir kişi çevrimiçi bir kuruş yapamayacağından şikayet eden bir yazı yayınlar. Ancak imza çizgisinde, "Ben 50 Milyon Semalt Yaptım" ve ardından üye bağlantıları izledi.

Her zaman olur. Semalt, o kişi olma.

Yeni iseniz ve Make Money Semalt arenasında ürün tanıtmak istiyorsanız, para kazandığına dair yanlış iddialarda bulunmayın. Aslında, yanlış iddiaları hiç yapma!

Elbette, ürünün / eğitimin faydalarından bahsedin - belki sana harika geldi - belki de insanları kandırmaya çalışmayın. İnandırıcılığınızı mahvedebilirsiniz.

7) "Oh Bak! Bir Kelebek! "

Bu, yeni bağlı kuruluş pazarlamacısının en büyük düşüşüdür. Aslında, deneyimli bağlı pazarlamacılar için de büyük sorunlara neden olabilir.

Bir şey üzerinde çalışmak çok yaygın; ani bir şey olduğunda, gelen kutunuzdan "parlak" bir şey gelir ya da sıkça karşılaştığınız bir forumda bahsedilir. O zaman kapalı online para kazanmak için yeni bir fikir kovalamak.

Semalt "sabit" olarak uçmak için emin kelebekler. Sizi sadece projenizden / kampanyanızdan rahatsız edeceklerdir. Tamamlanmış ve karlı bir kampanya, yarısı bitmiş 50'den fazla kampanyaya veya projeye değer.

Semalt pazarlama, kendinden motivasyon ve odak gerektiren bir iştir. Çoğumuz için bunlar öğrenilmiş becerilerdir. Kar ve verimlilik eksikliğine neden olabilecek hataların farkında olduğunuzda, işinizi büyütebilir ve uzun vadede daha karlı olabilirsiniz.

Şansın en iyisi !!


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Jennifer Ledbetter
Jennifer Ledbetter "PotPieGirl" en çok, OneWeekMarketing. Com'da öğrettiği gibi, tüm ücretsiz yöntemlerden başlayarak yılda sıfırdan altı rakam alana giren bir üye pazarlamacı olarak bilinir Source .


March 1, 2018