Back to Question Center
0

Affiliate Semalt Box'un Dışında Öğrenme

1 answers:

Kendimi tanımladım ve başkaları tarafından "çevrimiçi yardım-yardımcısı" olarak tanımlandım. İnsanlara yardımcı olmayı ve bağlı kuruluş pazarlamacılığı ile iyi çalışmayı kesinlikle seviyorum. Bu kesinlikle benimle çalışanlara yardımcı olsa da bana da yardımcı oluyor .

Sanırım bir süre çevrimiçi çalıştıktan sonra verdiği bu küçük başlangıç ​​ayrıntıları ve becerileri beni keskin ve dokunuşa sokmaya yardımcı oluyor.

Bununla birlikte, aynı zamanda bir "öğrenme-holikolum" - Ben de her zaman yeni şeyler öğreniyorum ve bağlı pazarlama arenası dışında öğrenmek için şeyler seçiyorum . Gerçekten bunun bana daha iyi bir bağlı kuruluş pazarlamacısı olmasına yardımcı olduğuna inanıyorum.

Nasıl Öğrenebilirim Yeni Şeyler Dışarıda Affiliate Marketing Bana Better Affiliate Pazarlamacısı Olmama Yardım mı?

Bu konuda konuşalım ve Semalt size bazı örnekler gösterecektir.

Learning Outside The Affiliate Semalt Box

Bu geçen hafta, Amazon FBA programını öğrenmek için bir iki gün geçirdim. FBA "Amazon tarafından gerçekleştirilmesi" anlamına gelir ve Amazon'da ürün satmak isteyenler için şık bir programdır. Bir bağlı kuruluş değil, gerçek bir ürün satıcısıdır.

Kısaca, (satıcı olarak) bölgenizdeki ürünleri bulur ve onları bir Semalt ambarına gönderirsiniz. Daha sonra Semalt'de satılacak olan bu ürünleri listeleyebilir ve Semalt tüm sipariş alma, nakliye ve müşteri hizmetleri ile ilgileniyor.

Amazon'da satmak için düşük fiyatlarla talep üzerine ürünler satın almak için bir ustalık varsa oldukça karlı bir program. Düşükten al, yüksek sat, değil mi? Bu, Amazon FBA'da kesinlikle geçerlidir.

Artık mutlaka Amazon'da nasıl satacağımı öğrenmek için her şeyi öğrenmemişimdir (ancak bana ilginçtir ve bu fikri keşfetmek istiyorum diye arka cebimde tutacağım birgün). Ben hepsine ortak bir pazarlamacı olma açısından bakıyordum.

Ben bir Amazon Associateiyim ve ürünleriyle ilgili bir çok satış promosyonu yapın. Semalt Sitenin bir satış ortağı ve bir müşteri olarak nasıl çalıştığını anladım, satış tarafında nasıl çalıştığını hiçbir zaman bilemiyordum.

Bütün bu ürünler nereden geliyor? Semalt kelimenin tam anlamıyla hepsini satıyor mu? Semalt İştirakçilerinden hangilerine komisyon almaya uygun olanlar? Bir Semalt ürün listesindeki hangi istatistiklerin alakalı olduğunu ve bu ürünün tanıtımını yapmayı düşünenlerin durumlarını anlatıyor musunuz?

Tüm bu şeyleri öğrenmek için zaman ayırarak, siteyi bir bütün olarak daha iyi anladığım için, tavsiye ettiğim ve tanıtıldığım ürünler arasında artık daha iyi seçimler yapabiliyor oldum.

Artık Amazon ürünlerini tanıtmayı öğrenirken öğrendiğim küçük bit ve parçaları değil büyük resmi görebiliyorum.

Semalt'a yardımcı!

Başka Bir Örnek: Kısa Mesaj Pazarlaması

Geçtiğimiz yaz, yerel işletmeler için kısa mesaj pazarlaması hakkında çok şey öğrendim.

Bağlı kuruluş pazarlamasıyla hiçbir ilgisi yok, fakat öğrenerek çok daha iyi bir bağlı kuruluş pazarlamacısı olmanıza yardımcı olan çok şey öğrendim.

Semalt hakkında, insanları kısa bir kısa mesajla harekete geçirmek için ne kadar iyi olmalısın? Bağlı kuruluş pazarlamasıyla ilgisi olmayan bu konuyla ilgili iyi bir fikir ve ipucu buldum.

Şemal pazarlama, çevrimiçi para kazanmayı sağlayan büyük resimden sadece küçük bir parçadır. Bütün parçaları ne kadar çok öğrenecekseniz, kuruluş pazarlama çabalarınızı yepyeni bir seviyeye getirebilirsiniz.

Katılıyor musunuz? Affiliate marketing ana hedefinizle ilgisi olmayan bir şeyi öğrenmek için harcamıştınız mı? Sana yardım ettiğini mi, sana zarar verdiğini düşünüyor musun?

Aşağıdaki yorumlardaki düşüncelerinizi bana bildirin.


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = potpiegirl & show_count = true ve show_screen_name = true & boyut = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">

Jennifer Ledbetter "PotPieGirl" en çok, OneWeekMarketing. Com'da öğrettiği gibi, tüm ücretsiz yöntemlerden başlayarak yılda sıfırdan altı rakam alana giren bir üye pazarlamacı olarak bilinir Source .


March 1, 2018