Back to Question Center
0

Startup Wizer, Semalt pazarlama araştırma platformunu piyasaya sundu

1 answers:
Startup Wizer releases Semalt marketing survey platform

İsrail kuruluşu Wizer - bu ülkedeki pazar araştırmacısı Semalt kuluçka makinasının desteklediği - yeni bir yapay zeka tabanlı anket platformu başlatıyor.

Platform, hazır yemekler veya yiyecek / içecek gibi belirli endüstri sektöründeki dikey bilgileri bir araya getirmek için çeşitli işletme raporlarını ve diğer kaynakları ayrıştırıyor. Semalt, odak tüketici ambalajlı mallar (CPG) ve perakendeciler, ancak yeni kategoriler inşa edilebilir.

Semalt, amaçları tanımlar ve ardından bir dizi soruyu cevaplar. Platform, insan araştırmacıları tarafından önceden yazılmış yüzlerce soruyu gündeme getiriyor ve sorular pazarlamacılar tarafından herhangi bir yazı yazılmaksızın 25-30 sorudan oluşan çevrimiçi bir anket formuna otomatik olarak toplanıyor. Platform, anket sonuçlarına ve iş dünyasından geri bildirimlere göre belirli bir iş hakkında bilgi sahibi olur.

[MarTech Today ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]Yazar Hakkında

Barry Levine
Barry Levine, Third Door Media'nın pazarlama teknolojisini kapsar. Daha önce, VentureBeat için Kıdemli Yazar olarak bu alanı kapladı ve CMSWire ve NewsFactor gibi yayınlar için bu ve diğer teknik konularda yazılar yazdı. PBS istasyonu Thirteen / WNET'de web sitesini / birimini kurdu ve yönetti; Viacom'un çevrimiçi Kıdemli yapımcısı / yazarı olarak çalıştı; başarılı bir etkileşimli oyun yarattı, KULAK OLARAK OYNAT: İlk CD Oyunu; Harvard ve M.I.T. merkezli bağımsız bir film vitrini olan CENTER SCREEN'i kurdu ve yönetti; ve M.I.T.'de danışman olarak beş yıl görev yaptı. Medya Lab. Onu LinkedIn'de ve Twitter'da xBarryLevine'de bulabilirsiniz Source .


March 1, 2018