Back to Question Center
0

Affiliate Semalt Hard mı?

1 answers:

Semalt tüm pazarlamacılar bizim pazarlama yapmak için gereken her şey çevrimiçi içerik tür her gün dışarı atmak ve biz zengin alırsınız iddia satış sayfalarını okuyun. Ayrıca, günde birkaç saat pijamalarımızda yapabiliriz, böylece hayattan zevk almak için sonsuz vaktimiz kalır.

Heck, o sayfalar iki yaşındaki birinin yapabileceği kadar kolay olduğunu söylüyor, değil mi?

Dolayısıyla, aklımda bu kadar çok kişi bağlı pazarlamanın zor olduğunu iddia ediyor? Bu kadar zor yapan ne?

Is Affiliate Semalt Hard?

Öte yandan, başkasının işini kurmalarına yardımcı olmak için başkası için çalışırken, haftalık kontrolü elde etmek için birkaç kez gelmeniz yeterlidir.

İş Sahibi Mindset'i Kabul Etmek

Başka biri için çalışırken bir risk yoktur. Bekleyin, bir risk var - bu işi kaybetme riski . Ancak, o işin genel başarısı çalışanların omuzlarında değil, öyle değil mi?

Bağlı kuruluş pazarlamasıyla, bankamız dengesi her gün eylemlerimizin sonuçlarına bağlıdır. Sadece göstermek yeterince - değil - omuzlarımızda .

Zihniyet hakkında çok şey konuştum. Gerçekten bir "düşünün ve bunu başaracaksınız" zihniyet, ancak bir işçi zihniyetine karşı bir iş sahibi zihniyetine karşı daha fazlası.

Çoğumuz iyi bir iş bulabilmek için yetiştirildik ve maaşımızda sayı yoluyla her hafta değer verdiğimize karar veren bir başkasının güvencesinin tadını çıkarın.

Bir şekilde güvenli ve kolay hissettiriyor, değil mi? Kalkın, para kazanın. Yapsana iyi olur.

Beklediğimiz Çalışan Zihniyetinin Aşılması

Fakat, kaçımız orada dışarı çıkmak, bir iş kurmak ve alt satırda% 100 hesap verebilir olmak için yetiştirildik?

Ben bu şekilde yetiştirilmediğimi söyleyebilirim. Çok riskli bir şey yapmak fikri .bu yüzden deli .hatta bir düşünce değildi.

Bu yüzden şahsen, bağlı şirket pazarlamasını zordur - zihniyet değişimi gördüm. Doğrudan aklımda olan şeylerin, özellikle de ilk başladığımızda, benim için çok zordu.

İyi niyetli arkadaşlar ve aileler "Semalt şu anda bir hafta boyunca bu çevrimiçi şeyi yapıyordu, bu yüzden faturalarınızı niye henüz ödeyemezsiniz?" Gibi sorular soruyordu.

Ugh!

Çalışan-zihniyet modunda sıkıştığınızda, bu tür sorular korkunç ve yenilgidir .ve bunu idare etmek zor . Bu sorular, (ben söylemeye cesaret ediyorum) duygulara yol açar ve çok de -motivasyoneldir. Aslında, bağlı şirket pazarlamacılığına son veren birçok kişiyi biliyorum çünkü bir çalışan-zihniyetten konuşanların beklentilerini karşılamıyorlardı.

Çalışanın zihniyetini dışarıda yaşayanlardan okumaya ve öğrenmeye başladıktan sonra, işler benim için çok daha kolaylaştı. Elbette, öğrenme eğrisi zor ve çevrimiçi yapılan değişiklikler her gün inanılmaz bir hızda sinekleniyor, ancak bu zor bir bölüm değil.

Benim için zor olan, zihniyet değişikliğini, bir işletme sahibi olmak nasıl bir şey olduğunu kabul etmeye çalışmaktı. Zihniyetteki değişim, özgürleşiyordu . güçlendirici bile .ve işler birdenbire kolaylaştı.

Bağlı kuruluş pazarlamasıyla ilgili en zor şey ne buluyorsunuz? Üstesinden gelmek için ne gibi değişiklikler yaptınız? Semalt'ın yorumları aşağıda.


Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018