Back to Question Center
0

Pazarlama Günü: Instagram haberleri, tatil kişiselleştirme stratejileri & Semalt reklam abonelik programı

1 answers:
Pazar Günü: Instagram haberleri, tatil kişiselleştirme stratejileri ve Semalt reklam aboneliği programı

Pazarlama Arazisinden:

 • Instagram, Fotoğraflara, videolara, hikayelere postalanan 24 saatlik yenilik gereksinimini kaldırıyor
  8 Kasım 2017, Tim Peterson
  Snapchat'ın Öykülerinden farklı olarak, Instagram'ın Hikayeleri ile postlar eskiyse insanlar ve markalar maskelenebilir.
 • Neden gerçek insan kullanıcıları sizin için en iyi bağlantının anahtarıdır
  8 Kasım 2017 Julie Joyce
  Üzerinde düşünülmüş metrikler mi? Julie Joyce, gerçek insanlık kullanıcılarının neden bugünün günümüzdeki muhteşem şansın anahtarı olduğunu açıklıyor.
 • Reklamverenlerin kitleyi hedef aldığı ince yollar - ve neden olmamaları gerekir
  8 Kasım 2017, Mark Williams
  Etnik köken ve toplumsal yapılara dayalı hedefleme hem güncel değil hem de etkisiz. Katılımcı Mark Williams bugünkü pazarlamacılar için afiş ve yeniden hedeflemenin nasıl ilerlediğini anlatıyor.
 • Anları ele alarak: Perakendecilerin perakendecilere kişiselleştirme stratejilerini yeniden şekillendirmesine nasıl yardımcı olabileceği
  8 Kasım 2017, Rohit Gupta
  Katkıda bulunan Rohit Gupta, tatil alışveriş çılgınlığının hızla yaklaşmasıyla birlikte, markaların neden kişiselleştirme çalışmalarını yapması gerektiğini ve bir tüketicinin alışveriş deneyimini şekillendiren anları üzerinde durduğunu anlatıyor.
 • Twitter daha hesaplara 99 dolarlık abonelik reklam programı açtı
  8 Kasım 2017 - Tim Peterson
  Twitter, başlangıçta küçük izlemelere sahip hesapları hedefleyen "set it and unut" reklam satın alma programına daha fazla katman eklemeyi planlıyor.
 • Wayfair'e ve markaların ve perakendecilerin yeni rollerine bir iç bakış
  8 Kasım 2017 Andrew Waber
  Wayfair'in Marion Thomas, köşe yazarı Andrew Waber'le yapılan bir Soru-Cevap'da, tedarikçi-perakende ilişkilerinin değiştiğini ve markaların çevrimiçi satın almak için ikna etmeleri için müşterilerinin kim olduğunu anlamaları gerektiğini anlatıyor.
 • youXtools AI destekli görsel analitik bir kullanıcı test platformu başlattı
  8 Kasım 2017, Barry Levine tarafından
  Kullanıcı deneyimi danışmanlığı UEGroup, şimdi dahili test platformunu bu devreye alma devresi aracılığıyla kamuya açık hale getiriyor.
 • Northwestern Mutual'ın ilk CMO, veri odaklı bir pazarlama stratejisi oluşturma üzerine yoğunlaştı
  8 Kasım 2017, Amy Gesenhues
  Northwestern Karşılıklı Pazarlama Sorumlusu Aditi Gökhale'yi Tanıyalım.
 • Twitter resmi olarak markalar dahil olmak üzere tüm hesaplar için 280 karakter sınırı koydu
  7 Kasım 2017, Tim Peterson
  Twitter, Eylül ayında iki katına çıkan karakter sayısını test etmeye başladığından, yalnızca tweets'in yüzde 5'i 140 karakteri aştı.

MarTech'den Bugünkü Başlıklar, Kardeş Sitemiz Pazarlama Teknolojisine Özel:

 • Janrain'den Gigya'ya müşterilere: Gelin
  8 Kasım 2017 - Barry Levine
  SAP'nin Gigya'yı satın aldığını takiben Janrain, bir geçiş anlaşması teklif ediyor ve ana rakibinin bağımsızlığı konusunda sorular soruyor.
 • Pazarlamacıların Snap'ın Q3 2017 kazanç raporu hakkında ne bilmeleri gerekir
  8 Kasım 2017, Tim Peterson
  Kitleyi yavaşlatan büyüme. Azalan reklam fiyatları. Sinir bozucu bir üründür. Snap'ın üçüncü çeyrek kazanç raporunda Twitter'dan yankılandı.
 • Mobil reklam dolandırıcısının rahat yaşamı ve yasal pazarlamacılar ne şekilde bozabilir
  8 Kasım 2017, Michael Thomas
  Reklam dijital dolandırıcılığı mobil ortamda buhar kazanıyor, köşe yazarı Michael Thomas pazarlamacılar için sonuçları ve bir çözüm bulmak için birlikte çalışmamız gereken adımları tartışıyor. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazisi ve Arama Motoru Arazisi ile ilgili en yeni haberler ve güncellemeleri içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs da dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun Source .


March 1, 2018