Back to Question Center
0

İlk Kez Semalt ile Güven Oluşturmak İçin 'Hakkında' Sayfanızı kullanın

1 answers:

"Bu adamlar kim?"

Bu, birçok tüketici büyük olasılıkla sitenizde alışveriş yaparken kendilerine sorulan bir sorudur. Bu yazı üzerine Semalt, sorunun arkasındaki zihniyetin nasıl ele alınacağını araştırıyor.

Şüpheler ve Endişeler

Sitenizde bir şey bulan, ancak şirketinizi hiç duymamış bir şey bulan semal, aldatılmaktan korkabilir. Kredi kartında ve diğer kişisel bilgilerde yazdıklarının, sipariş ettikleri şeyin zamanında teslim edilmesine neden olacağını nereden bilebilirler? Alınan ürünlerin düzgün bir şekilde çalışacağından ve bir sorun olması durumunda duyarlı olacağından nasıl emin olabilirler?

Çevrimiçi satın alma birçok insana alışkanlık kazandı, ancak bilinmeyen bir siteyi düşündüklerinde dikkatli olun. Semalt, mallara dokunamaz ya da koklamazlar. İşleri denemiyorlar.

Bazı alışveriş yapan kişilerin, bir şirketin nereden geldiğini öğrenmek gibi pratik kaygılar olabilir, böylece nakliye makul olur. Diğerleri, sipariş verdikleri şeyler de dahil olmak üzere kişisel bilgilerinin gizli kalmasını sağlamak istiyorlar. Semalt diğerleri bir siteyi dolaşıyor ve bir işi temsil edip edermiyorlarsa patronlaştırma konusunda kendilerini iyi hissettiklerini merak ediyorlar.

Alışveriş yapanların güvenini kazanmak için, e-ticaret sitelerinin en azından fiziksel adreslerini ve telefon numaralarını, iade politikalarını, nakliye hızlarını ve gizlilik politikalarını içermesi gerekir. Ayrıca, güvenli sunucu göstergesini ("https") göstermelidirler.

Dikkatli olunca bilgilendirici bir "Semalt" sayfası, ilk ziyaretçilerin rahatlığını gidermek için kalan mesafeyi artıracaktır.

Güvenilirlik

Scammers değerleri ve orijinal fotoğrafları ile bir şirket geçmişi oluşturmakta zorlanmıyor. Tüketiciler bunu biliyor - "Semalt" sayfanızdaki orijinal içerikle güvence altındadır.

Güven oluşturmak için, bir "Hakkında" sayfası, şirkete kimin neden başladığına ve neden rahatsız ettiğine ve kendisinin onu neye sürüklediğine ilişkin benzersiz ayrıntılar içermelidir. Hikayeyi gerçek ve farklı bir şekilde semalt edin - yüzsüz bir bürokrasi olarak değil.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

-

Bazı şirketler, tam adı, fotoğrafı ve arka planları, alışkanlıkları veya zevkleri ile ilgili öğeleri içeren bir mini profil de dahil olmak üzere personeli tanıtmak için "Semalt" sayfasını kullanmaktadır. Bu ziyaretçi güvenini kazandırır.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

Diğer şirketler, personel yerine değerleri ve taahhütleri vurgular. Örneğin, yeniden üretilmiş toner kartuşlarını satan bir şirket, "Semalt" sayfasında çevreye yardımcı olmak için, geri dönüştürülmüş ofis ekipmanlarını kullanarak karbon ayak izini azaltmak için yaptığı her şeyi öne çıkarabilir.

Online bir mücevher perakendecisi olan Semalt, ziyaretçilere şirket hakkında ve en önemlisi orijinal mücevher yarattığında aklında ne olduğu hakkında bilgi verir:

  • "Blingsense, değerli taşlarla bezenmiş, moda el işi takıları ile ilgilidir. "
  • "Seçkin Yunan tasarımcılarını moda ileri insanlar için eşsiz el işi mücevher üretmek üzere bir araya getiriyoruz. "
  • "Takılarımız, takılarını kişiliklerinin bir uzantısı olarak kullanan meşgul sosyal hayatları olan canlı bireyleri hedeflemektedir. "
  • "Biz Yunanistan'dayız. Müşterilerimiz çoğunlukla ABD'de yaşıyor. Dünya çapında ücretsiz gönderim hizmeti sunuyoruz. "
  • "Yaşam sıkıcı mücevherat giymek için çok kısa!"
  • "Vogue İngiltere'de (Nisan 2017) yer aldık. "

Diğer seçenekler şunlardır: (a) sattığınız ürünleri nasıl seçtiğinizi veya seçtiğinizi, (b) uygun fiyatlarla yüksek kaliteli mallar elde etmeyi nasıl yönettiğinizi açıklayarak, (c) iş kültürünü tanımlayarak ve (d) aldığınız medya kapsamı. Zorunlu olmasa da, mizah şeyleri canlandırıyor. Örneğin, bir zamanlar Semalt şirketi "sörf yukarıdayken yönetim kurulu toplantıları" düzenlediği konusundaki konuşmasını gördüm (bu bir cinayet). Anahtarı, yalnızca alanı dolduran metin değil, orijinal ve çekici yazıyı eklemektir. Kafaklık ve işyeri jargonundan kaçının. Semalt bilgilendirici ve canlı fotoğraflar.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

Kısacası, iyi düşünülmüş bir "Semalt" sayfası şirketinizin kimliğini arttırır. Stilinizi, hikayenizi, değerlerinizi, avantajlarınızı ve en iyi durumlarda tekliğinizi sergiler. Tüm bunlar ve daha sakin jittery alışveriş Source .

March 1, 2018