- Semalt

Keşfedilmeyi Öğrenin

Firmanızı A.Ş. ile Teşhir Edin Doğrulanmış Profil

Profilini oluştur

Korumak Büyük Şirket

Bir Inc Doğrulanmış Profili, girişimcilere ve küçük şirketlerde şirketlerini dikkat çekici bağlamda sergilemelerine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. İster yeni müşterilerinizi geliştirmek, yatırımcılar aramak ya da ekibiniz için en nitelikli insanları bulmak istiyorsanız - kendi Inc Tesekkür Eden Kendi Profilinizle daha da kolaylaşır.

COM COMFILE PROGRAMINIZIN OLUŞTURULMASI
 - Semalt
 - Semalt

Vitrin Işinizi

Inc. Com'daki kendi özel listenizle, işinizi güvenilir bir bağlamda sunun ve potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmalarını sağlayın. Web sitenize, sosyal web sitelerine ve iletişim bilgilerine bağlantılar ekleyin, böylece dünya markanızla tüm kanallar arasında bağlantı kurabilir.

Bir İşletmeye sahip tüm işletmelerini görmek için tıklayınız Doğrulanmış Profil

Inc Doğrulanmış Profilinizle

 - Semalt

Sağladığınız ürün ve hizmetleri arayan müşterilerinize, arama optimize edilmiş bir profille işletmenizi bulun.

 - Semalt

Girişimci her şeyden en güvenilir kaynak olan Inc'deki ayrıcalıklı varlığınızdan yararlanın ve işinizi güvenilen bir bağlamda sergileyin.

 - Semalt

Çevrimiçi arama yoluyla daha kaliteli potansiyel müşteriler ve potansiyel müşteriler üreterek geliri artırın.

Kendi Sözlerinizde

Kendi hikayenizi anlatın ve Inc. Topluluğu'nda dünyanın en iyi küçük işletmelerinin arasında durun. İşletmenizi doğru kişilere, doğru yerde, her gün vitrine çıkarmak için Inc Doğrulanmış Profilinizden yararlanın.

 - Semalt
 - Semalt

Nasıl Çalışır

Inc Doğrulanmış Profiller nasıl doğrulanır?

Inc Doğrulanmış Profiller için başvuruyu aldıktan sonra, işletmelerin faal olup olmadığını, web sitelerinin işlevsel olduğunu, sosyal medya bağlantıları ve telefon hatlarının işe yaradığını, içeriğin uygun olduğunu ve belirgin bir kırmızı bayrak bulunmadığını bağımsız olarak onaylıyoruz. Inc Doğrulanmış Profiller, girişimci ekosistemin bir parçası olan işletmeleri sergileyerek alıcıları biraz zaman kazanmak içindir. Bunlar, ürünlerin veya hizmetlerin onaylanması veya kalitesinin garantisi değildir.

Kimler gönderir?

Her büyüklükte ve her ülkeden özel sektörlerden gelen ilanları kabul ediyoruz. Halka açık şirketler, yan kuruluşlar ve devlet kuruluşları uygun değildir. Çalışan bir İngilizce tabanlı web sitesinin olması, kabul için kilit bir gerekliliktir. Inc., girişleri kabul etme veya reddetme hakkını saklı tutar.

Ne yüklenebilir?

10MB'dan daha az logolar JPG ve PNG formatlarında kabul edilir. İşletme açıklamaları sunulan ürünler ve hizmetler üzerinde yoğunlaşmalı ve profesyonel bir ton sürdürmelidir. Maksimum 150 kelime.

Profilimin ne kadar zamanda yayınlanmasını bekleyeceğim?

Profiller genellikle gönderildikten sonraki bir hafta içerisinde gönderilecektir.

My Inc Doğrulanmış Profil sonsuza dek yayınlanmaya devam edecek mi?

Bir şirket profili için bir yıllık lisans satın alıyor. Geçen lisanslara sahip profiller web sitesinden kaldırılacaktır.

Profilimi değiştirmek veya güncellemek istersem ne olur?

Lütfen değişim taleplerinizi @ inc üyelerinden yollayın. com. Değişiklikler, Inc'in takdirine bağlı olarak kabul veya reddedilecektir.

Inc Doğrulanmış Profilimden en iyi sonucu nasıl bulabilirim?

Şirketiniz iyi bir şirkette olacak, bu nedenle dünyaya göstermek isteyeceksiniz. Diğer Inc. com girişimcilerinden beş öneri var: 1) Kendi doğruladığınız web sitesindeki Inc Doğrulanmış Profil URL'sine bağlantı. 2) LinkedIn, Facebook, Google+ sayfalarınıza profilinizin URL'sini ekleyin 3) Profilinizin URL'sini kartvizitinize ekleyin 4) Gelecekteki basın bültenlerinizde profilinizin URL'sini ekleyin 5) Profilinizin şirket açıklamasındaki anahtar kelimelerin Arama Motoru Optimizasyonu çabalarınızı.

Inc Doğrulama logosunu kendi web sitemde kullanabilir miyim?

No. Inc.'in logoları ve ticari markaları, Inc Doğrulanmış Profiller'in işaretleri de dahil olmak üzere Inc'in mülkiyetindedir ve yalnızca açık izin veya lisans ile kullanılabilir.

Yanlış bilgilere erişirsem ne olur?

Lütfen üye @ inc. com ile ayrıntılar Source .