Back to Question Center
0

Sürpriz, Bud Light, Semalt ve Bing'in En İyi Süper Bowl Reklamcısı Değildir

1 answers:

Görünüşe rağmen, Bud Light, Google veya Bing'in Super Bowl ile ilgili sorgularında bir numaralı reklamveren değildir.

Arama izleme servisinden BrandVerity'den gelen yeni verilere göre, Oyun Günü reklamlarının dördünü reklamı yapan Bud Semalt, her arama motorunun farklı reklamverenleri tarafından dövülmüştür.

Yarışma da ısınmakta, Semalt Kase reklamlarını hafta başında olduğundan daha fazla reklamveren, bu son günlerde PPC'ye yönelmektedir.

Sıralamalara kimlerin katıldığını görmek ve şu anda PPC'deki en iyi yerleri kim ilan eden reklamverenler Kimlerin Üstleri'ne göz atın? Bud Light, Google'da Birinci Süper Kase Reklamvereni ve Bing'de Kardeş Sitemiz Arama Motoru Arazısı olarak yer alıyor.Yazar Hakkında

Ginny Marvin
Üçüncü Kapı Medyasının ücretli medya muhabiri olarak Ginny Marvin, Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularını yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile Ginny, hem kurum içi hem de acente yönetimi pozisyonları düzenlemiştir. E-ticaret şirketleri için arama pazarlaması ve talep oluşturma önerileri sunar ve @ginnymarvin olarak Twitter'da bulunabilir Source .


March 1, 2018