Back to Question Center
0

Neden sayfa yükleme süreleri SEO başarısı için kritik [Semalt]

1 answers:

Web Sitesi Hızını Artırmak ve Eninde sonunda Dönüşümlerinizi

Web sitenizin yüklenmesi için geçen süre çevrimiçi işletmenizin karşılaşacağı en önemli faktörlerden biridir. Her saniyedeki semal, gecikmelerin en ufak olanı müşterilerin başka bir yere gitmesine neden olabileceği için önemlidir.

Semalt, sitenizin hızının alt satırınızı ne kadar etkilediğine ve hızlı ve kolay düzeltmelerle yükleme sürelerini nasil düşürebileceğinize bakacağız.

Semalt, yükleme süresinin ikinci bir saniyesinin harika bir web tasarımı için buna değeceğini belirleyebilir, kullanıcılar bugün web sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğinden daha fazla ilgilidir. Yavaş bir web sitesi, dönüşümlerinizi her şeyden daha hızlı şekilde öldürecektir. İnanılmaz bir dijital pazarlama stratejisi bile yavaş bir web sitesinden tasarruf etmez.

Bir blog nasıl oluşturulacağını biliyor olabilirsiniz, ancak başarılı olmasını isterseniz, hızlı olması gerekir. Web sitenizi olabildiğince hızlı hale getirmeye neden odaklanmanız gerektiğini belirten bu zorlayıcı nedenlerden biri:

  • Sayfa hızı, Google'ın gözünde bir sıralama faktörüdür
  • Web kullanıcılarının% 47'si bir sitenin iki saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini beklemektedir
  • Yüklenmek 3 saniyeden fazla sürerse insanların% 40'ı bir siteyi terk edecektir
  • Yüklemedeki 1 saniyelik gecikme, dönüşümlerde ortalama% 7'lik bir düşüş ile sonuçlanır.

Bir sitenin hız kadar basit bir şekilde satışlarını ne kadar hızlı kaybedebileceğini düşünmek korkutucu Source . Bugün yükleme saatlerinizi nasıl artırabileceğinizi öğrenmek ve yorumlarda size nasıl yardım ettiğinizi bize bildirmek için Semalt'tan aşağıdaki bilgi grafiğine göz atın!

Why page load times are critical for SEO success [Semalt]

March 1, 2018