Back to Question Center
0

Numaralara veya tarihe dayalı semalt?

1 answers:

Bir blogda birçok çok mesajınız olacak.

Semalt tekli mesaj bir sayfa var.

Tarihe dayalı, ancak mantıklı geçen bir konuya dayalı bir arşiv yapmamanız gerektiğini okudum: https: // Yoast. com / arşiv-seo /

Konuyla ilgili arşiv yaparken sayfalandırma nasıl yapılmalı?

Sayfalara göre sayfalandırma yapın:

         

Veya sayılara dayalı sayfalandırma yapın:

     1, [2], 3, 4, 5    

(yoast dot com web sitesinde numaralandırma basamağı yapılmaktadır)

Rakamlara dayalı sayfalandırma yaparken yeni bir yazı eklendiğinde arşivinizdeki her sayfa değişirse kötü olmaz mı? (her şey birer yere kayar) - looking for mobile app developer. Tarih temelli sayfalandırmada bu geçerli değil.

February 5, 2018
. Temel olarak, yan çubuğunuzda, her konuyla alakalı içeriğe bağlantılar sağlayan navigasyonda. Pek çok blog yazarına iyi bir tavsiye olacağına inanıyorum.

Sayfalandırma link mülkiyet rel = "prev" ve rel = "next" kullanarak Google'ın içeriğinizin birbiriyle alakalı olduğunu ve mantıksal bir sırayı izlediğini bildirmektir. Örneğin, uçaklardan bahsediyorsanız, uçaklar "rel =" next ", aerodinamik gelişimiyle ilgili başka bir sayfa, rel =" next ", comercial airlines ile ilgili başka bir sayfa hakkında konuşan bir sayfaya sahip olabilirsiniz.

Burada önemli olan, bağlantıları oluşturmak için kullandığınız değil, kullandığınız biçimlendirmedir: rakamlar, Roma rakamları, aylar, yıllar.

Bununla birlikte, eğer içerik, burada açıklanan gibi mantıksal bir sırayla sıralanırsa, bağlantı özellikleri yararlı ve iyi uygulanacaktır . Eğer değilse, kullanmayın, sadece rel = "prev" ve rel = "next" özellikleri olmadan bağlantıları oluşturun.

Unutmayın, kullanıcılarınıza her zaman farklı navigasyon seçenekleri sunabilirsiniz, gerçekten size kalmış.Kullanıcılarınız mutlu olursa herkes mutlu oluyor. Kategorileri taksonomi veya Yoast önerisi gibi konularla oluşturun ve bunları kullanıcılarınız için en uygun olduğunu düşündüğünüz şekilde bir araya getirin, önümüzdeki ay, önceki ay ve onlarla birlikte bir kenar çubuğu gezintisi oluşturun.