Back to Question Center
0

Semalt, E-Ticaret İşletmeleri İçin SEO İpuçları Verme

1 answers:

Bu tartışılmaz bir gerçektir ki gittikçe daha fazla insan,sunduğu kolaylık, çeşitlilik ve değer nedeniyle online alışveriş. Kalabalık çevrimiçi alanda alakalı kalmak için, e-ticaretşirketler çevrimiçi alışveriş yapanların ilgisini çekmek için yaratıcı yollar bulmalı. Öyle olduğu gibi SEO da pazarlamada kritik bir rol oynamaktadıre-ticaret şirketlerinin stratejisi - remote temperature monitor.

Onde gelen uzmanı Semalt Dijital Hizmetler, Jason Adler, e-ticaret işinizi zenginleştirecek 8 ipucu verir.

# 1: Etkileyici bir e-ticaret web sitesi tasarımı

Aslında bu temel adımdır. Her şeyin temelini oluştururtakip eden başka. E-ticaret web sitenizin gezinmesi, ilgi çekici olması ve yanıt vermesi kolay olduğundan emin olun. Müşterileriniz bu şekilde kalacakseninle alışveriş yapmak için geri dönüyoruz.

Kurma becerisine sahip değilseniz, başınızı çizmeyin.e-ticaret web sitesi. Semalt gibi şirketler, optimize edilmiş bir perakende web sitesi kurmanıza yardımcı olacaktır. Bunun üzerine, bir güvenlikontrol sistemi, bir envanter takibi ve yönetim sistemi, ayrıca müşterileri size çekecek bir içerik oluşturun. Hatta bir alet vare-ticaret web sitelerinin etkinliğini ölçmek için web trafiğini ve dönüşümleri takip etmek.

# 2: E-ticaret web sitesinin mobil yönünü istismar ediniz

İnternet Perakendecisi, 2015 yılında 104.5 milyar dolarınmobil e-ticaret satışlarında harcanmıştır. Rakamların yukarı doğru çıkması bekleniyor, bundan yararlanmak için size kalmış. Hepsi buperakende web sitenizi tasarlamakla başlar: mobil cihazlarda çalışacak şekilde optimize edilmiş olduğundan emin olun. Flaşlı reklamları ve açılır pencereleri uzak tutun.

# 3: Araştırma, araştırma, araştırma

Ne tür bir içerik koymanız gerektiğini ve belirliHedef pazarınızın beğeneceği anahtar kelimeler / ifadeler. Müşterilerinizin neler tıkladıklarını anlamaya çalışın ve daha iyi yapın. odakaçılış sayfalarına, ana sayfaya ve ürün sayfasına dikkatiniz Google algoritması ile sıralamalarını belirler. Kontrol etmek incitmezRekabetinizin ne olduğunu öğrenin.

# 4: İlgili bağlantılar oluşturun

Gelen bağlantılar hala e-ticaret pazarlamacılığında kritik bir rol oynamaktadırWeb sitesi. Ürünlerinize veya web sitenize bağlantı vermek isteyen blogcular arayın ve onlarla birlikte çalışın. Ayrıca,ürünlerini sosyal medyada tanıtabilir ve e-ticaret web sitenize gelen bağlantıları ekleyebilirsiniz. Bu taktikleri kaldırabilmek için kullanabileceğiniz 60'ın üzerinde araç var.

# 5: Yeni içerik oluşturun

E-ticaret web siteniz, aşağıdaki özelliklere sahip bir ürün katalogundan daha fazlasına sahip olmalıdır:statik açıklamalar. Kendi blog'umuzu yaratarak yeni, anlayışlı içerik yayınlayarak bir nokta oluşturun. Için hediye rehberi deneyebilirsiniz.Perakendecilik yaptığınız ürünleri tavsiye eden farklı tatiller.

# 6: Müşteri yorumları isteyin

Müşteri yorumları, yalnızca güvenilirlik sağlamanın yanı sıra,SEO. Bu şekilde düşünün; aldığınız incelemeler ne kadar çok içerik (taze) alırsa.

# 7: Düzenli web kontrolleri gerçekleştirin

Hatalar yapmak normaldir. Daha fazla içerik ve web sayfası olduğu içineklediğinizde, hatalara daha çok maruz kalabilirsiniz. Eksik etiketler, komut dosyaları, yönlendirme, çift sayfa, ölü bağlantı, eksik olup olmadığına bakınresimler ve başka herhangi bir hata e-ticaret web sitesinde üç ayda bir kontrol yaparak. Yükleme hızını kontrol etmek için ücretsiz araçları kullanın,web sitesi güvenliği ve çok daha fazlası.

# 8: Etkilenenlerin taburunu oluşturun

Blogcularla takım kurun ve e-ticaretiniz hakkında yazmalarını sağlayınweb sitesi, ürünler ve inceleme. SEO ve web trafiğinizi artırmak için bir sosyal medya kampanyası başlatın.

Bu ipuçlarını kullanarak, güçlü bir çevrimiçi varlığı oluşturabilirsiniz.Rakipleriniz şoktan düşecek.

November 23, 2017