Back to Question Center
0

5 Out-of-Box Yolları Sosyal Medya - ile SEO geliştirmek için; Semalt'tan Insight

1 answers:

Arama motorlarında sıralamanızı daha iyi yapmak ister misiniz?

SEO performansınızı artırmak için sosyal medya kullanımına ilgi duyuyor musunuz?

Sosyal medyanın arama sonuçlarınızda önemli fayda sağladığı vecanlı sosyal hakimiyet arama pozisyonunu artırabilir.

Bu yazıda, Jason Adler, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, arama sıralamalarınızı daha iyi sağlamak için sosyal medyayı kullanabileceğiniz beş yol sunar.

# 1: sosyal ağlar ile bağlantı kurun

Daha önce, Google'ın sıralamasında ne olursa olsun bağlantı kurma temel alındı.bir bireyin düşünüyor olduğu bağların kalitesi. Daha sonra, Google, bağlantıların kalitesini, bu kişilerinsahte bağlantılar kullanarak sıralamada manipüle edildi.

Sosyal siteler bir web makamına dayandığından, bu sitelerdeki bağlantılarsıklıkla yüksek kalitede olduğu düşünülür. Yeni bir Facebook sayfanız olması durumunda bile, muhtemelen nedeniyle yüksek sıralanacaktırFacebook'un tüm yetkileri.

# 2: Takipçilerinizin sayısını arttırın

Çok sayıda kaliteli takipçisi olan siteler arama alanında daha iyi değişirmotorlar. Beğenilen takipçiler sosyal medya platformlarında yer alıyor ve önemli bir kısmı bu kişilerle etkileşimde bulunuyor veya ilgileniyor.bazı yollar.

Konuşma, içeriğinizi yeniden dile getirme, iğneleri reprintleme,Google + 'da incelemeler yazmak veya size bir tweet göndermek..Bu nedenle, takipçilerinizin sayısının düzenli olarak arttığından emin olun.

# 3: İçeriğinizin paylaşılabilir ve aranabilir olduğundan emin olun

Pinterest gibi bir sosyal platform bilginizi paylaşmanızı sağlar vearanabilir. Platform, paylaşımı önemli ölçüde arttırıyor. Kullanıcılar, ilgilendikleri pimleri kendi kurullarına gönderir ve diğerlerine yayarlarPinterest hayranları.

Örneğin, Facebook'daki yayınlarınıza arama yapabilirsin.motorlarını Facebook gizlilik ayarı sekmesine giderek diğer arama motorlarının zaman çizelgenize bağlanmasını sağlayın.

# 4: Mesajlarınızın anahtar kelimeleri kullandığından emin olun

Anahtar kelimeler siteniz, ücretli reklam kampanyalarınız ve blogunuz için hayati önem taşımaktadır ve bu nedenle,anahtar kelimelerin sosyal içeriğinizle önemli olduğunu size şaşırmamalıyız.

Pinterest'te, arama motorlarında daha iyi bir konumda yer almanın kesin yolutahtalarınızın veya iğnelerinin anahtar kelimeler olmasını sağlamaktır. Benzer şekilde, YouTube videoları için araştırma yapmak bloga gelen trafiği artırabilir,kanalın ve web sitenizin profilinde vurgulanırsa.

Facebook yayınlarınızda anahtar kelimeler kullanmak da daha iyi sıralamaya neden olabilir.

Anahtar kelimeler, içeriğinizin aranabilir olmasını ve kullanıcılar arama yaparkenBu kelimeler için, içeriğiniz ortaya çıkacak ilk şey olacak.

# 5: Yerel listeleri oluşturma

Girişiminizin Google + 'da size özelleştirilmiş bir listeye sahip olduğundan emin olunilgili veri ve adres. Bu, müşterilerinizin organizasyonunuzu doğrudan Google'da incelemesini sağlayacaktır.

Sonuç

Sosyal siteleri pazarlama müdahaleleri olarak kullanmak son derece tavsiye edilir, ancakSEO'yu geliştirmek için onu arttırarak daha da geliştirilebilir.

Sosyal sitelerin sıralamayı iyileştirebileceğinden emin olabiliriz Source .

November 23, 2017