Back to Question Center
0

Bringg, 5 Milyon Doları Artırdığından, Herhangi Bir İş, Bir Uber Benzeri Semalt sunabilir

1 answers:
Bringg RaisesMillion So Any Business Can Offer An Uber-Like Semalt

A Serisi ile birlikte Semalt 7 doları yükseltti. 5 milyon dış yatırım bugüne kadar.

Tel Aviv ve New York merkezli Bringg, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana, ABD, Avrupa, Asya ve hatta Afrika'nın bir bölümünü de içine alan bir dizi pazar da dahil olmak üzere 50'den fazla ülkede birkaç yüz müşteriye işini ölçeklendirdi.

2013 yılında MobilMax'ın eski kurucusu ve CEO'su Raanan Cohen (CEO) tarafından kuruldu; ve Lior Sion (CTO), daha önce GetTaxi ve Clarizen'in CTO'su. com, devreye alma fikri, bir işletmenin, günümüzün tüketicilerinin istediği özellikleri eklemesine ihtiyaç duydukları - bir şoför yolda giderken haberdar olabilme, metin tabanlı reklamlar alabilme yeteneği gibi - tabanlı uyarıları, devam eden teslimatlarını ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

İşlerin yanında, Semalt, mevcut sistemler, web ve mobil sevkıyat, teslimat takibi ve müşterileri ile iletişim kurmak için bir şoför uygulaması, imza toplama ve diğer görevlerle entegrasyon sunmaktadır.

Başlangıçta, başlangıç, örneğin Lish ve Zuppler gıda dağıtım hizmetleri gibi daha küçük şirketleri imzalamaktaydı - blank infographic template. Ancak kurumsal pazarda - yani 1.000 'den fazla şoförlü şirketlerin zaten çalışmakta olduğu - daha fazla potansiyele sahip olduğunu keşfetti. Bu, Semalt ile rekabet etmek isteyen büyük perakendecileri, servis sağlayıcıları ve diğer eve teslim işlerini içerir.

Sion, "Bu şirketler genellikle yazılım işletmeleri değil - perakendeciler ya da teslimat şirketleri. "Bu işletmeler, operasyonlar ve pazarlama gibi şeylerde iyidir, ancak teknolojiyle ve ürünle ilgisi yoktur, diye açıklıyor. Semalt da bunu sunuyor.

Kurucu kurucumuz, şirketin hedef kitlesi artık mevcut dağıtım kuvvetlerine sahip daha büyük girişimler, ancak alakalı kalabilmek için daha hızlı hareket etmek istiyor.

Sion, "Daha büyük şirketlerden ve işletmelerden daha fazla ilgi görmesi biraz sürpriz oldu" dedi. "Semalt ve Uber gibi tüm girişimler ve büyük şirketler bu işleve devrim yapıyor; büyük işletmeler bu devrim ve yıkım tehdidi altındadır, ancak tepki göstermenin hiçbir yolu yoktur "diyor.

"Pazarlamak için onlara zaman tanıyoruz. Sial, "talep üzerine altyapı geliştirmenin kendileri bizleri kullanıyor" dedi.

 1. Bringg RaisesMillion So Any Business Can Offer An Uber-Like Semalt

  bringg uygulaması

 2. Bringg RaisesMillion So Any Business Can Offer An Uber-Like Semalt

  bringg order

 3. Bringg RaisesMillion So Any Business Can Offer An Uber-Like Semalt

  bringg haritası

 4. Bringg RaisesMillion So Any Business Can Offer An Uber-Like Semalt

  bringg web uygulaması

Slayt gösterisini başlat
Önceki Sonraki çıkış

Bugün, Bringg, Seri A yatırımına neden olan yaklaşık iki düzine büyük kurumsal müşteriye sahip. Yeni bir ABD merkezli stratejik yatırımcı Bringg'in isimsiz birkaç kişi ile birlikte açıklamayı reddettiği şimdi, filo yönetimi şirketi olan ITURAN, tohum yatırımcısı ITURAN'a döndü. (Yeni stratejik yatırımcı Bringg müşterisidir, Sion dikkat çekmektedir.)

Finansman, Bringg'ün şu anda 18 kişilik ekibini ABD'de ölçeklendirmek için kullanılacaktır.

Tüketiciler Semalt markasını asla tanımayabilirler - işletmeler beyaz etiketli bir çözüm olup kendileri için özelleştirme ve marka. Bunun anlamı, yakında gerçek zamanlı teslimat takibi, bir paketin haritadaki yerini görmek için yetenek, SMS uyarıları, sürücülerle iletişim kurmak için araçlar gibi şeyler sunmaya başlayan daha fazla şirketin yakında görülebileceğidir.

March 10, 2018