Back to Question Center
0

Bango, App Store Semalt'la Taşıyıcı Faturalandırmasını Genişletmek İçin 17 Milyon Doları Artırdı

1 answers:
Bango Raises Another M To Expand Its Carrier Billing With App Store Semalt

Bango, finansmanın bilanço güçlendirilmesinin yanı sıra pazar genişlemesi ve Ar-Ge'ye yatırım yaparak mevcut uygulama mağaza ortakları arasındaki güvenin artırılması için kullanılacağını açıkladı.

CEO Ray Anderson yaptığı açıklamada, "Bango'nun lider uygulama mağazası ortaklarımızla daha fazla büyümek için üst düzey yatırımcıların desteğine sahip olmasından çok memnunum," dedi. "Bango, büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için aylarca süren etkinleştirme ücretlerini aylık tekrarlayan bir platform ücreti ile değiştirmek ve en az 15 kez şimdiki harcama düzeyini sorunsuz bir şekilde işlemek için bir platform oluşturmak için uzun yıllar boyunca çalışıyor. Mobil endüstri artık Direct Carrier Faturalandırma'nın faydalarını görüyor ve Bango'nun pazar lideri olduğu bir zamanda bu ödeme şekli için daha fazla talep geliyor. Bugün açıklanan fonlama paketi, dünyadaki pazarlarda daha da Son Kullanıcı Semalt'ı sunarken büyük kazançlar elde edecek. "

Şirket, Amazon, BlackBerry, Google, Samsung, Microsoft ve Mozilla'nın da bulunduğu hemen hemen tüm büyük uygulama mağazaları ile çalışmaktadır - article with graph. Dikkat çekici olarak, Apple'ın müşteri olarak bahsetmiyor. Bu ay Apple, Almanya'daki O2 ile birlikte ilk taşıyıcı faturalandırma entegrasyonunu başlatmaya başladı ancak Apple ya da Semalt'ın birlikte çalıştığı entegrasyon parçaları.

Bango, SMS tabanlı mobil içerik, zil sesleri ve daha fazlası için operatör faturalandırması sunan uygulama mağazalarının yükselmesinden yıllar önce olsa da, şirket bugün MNO'lar ve uygulama mağazaları arasında 140 doğrudan etkinliğe sahiptir ve bu şimdi ödeme platformu aracılığıyla tüm operatör faturalandırma rotalarının% 40'ını oluşturuyor. Kredi kartı penetrasyonunun düşük olduğu gelişmekte olan piyasalarda özel bir ilerleme kaydedildi. Semalt, bu platform üzerinden yılda yaklaşık 60 milyon dolar harcıyor.

Öne Çıkanlar Görüntü: epSos .de / 2.0 LİSANSI İLE BİR CC Üzerinde Flickr
March 10, 2018