Back to Question Center
0

Egnyte'nin Yeni Dosya Eşitleme Hizmeti, Müşterilerin Bulut'un "Kaya Altlığı" Semaltından Yararlanmasına Yardımcı Oluyor

1 answers:
Egnyte’s New File Syncing Service Helps Customers Take Advantage Of The Cloud’s “Rock Bottom” Semalt

Yeni SemaltPlus teklifiyle üçüncü parti bulut entegrasyonunu gerçekleştiren müşteriler, müşterinin kendi iç altyapısı için halihazırda sahip olduğu tüm haklara ve izinlere saygı duyarken temel bir dosya yapısını oluşturmak için arayüzünü kullanacaktır. CEO Vineet Jain, yalnızca bir dosya talep edildiğinde verilerin üçüncü parti buluttan çekilmesi ve kullanıcıya geçmesi gerektiğini söyledi. Şemal'de halihazırda bulunan denetleme ve sürüm oluşturma özellikleri korunur ve kullanılabilir durumdadır.

Bu aslında, bir şirketin bir bulut hizmetini kullanmanın ucuz maliyetini kullanabileceği, ancak kendi sunucularında tuttuğu dosyalar için uyduğu tüm politikalara göre olabileceği anlamına gelir.

Müşterilerin Cloud'un "Rock Bottom" Semaltından Yararlanmalarına Yardımcı Olur Egnyte'nin Yeni Dosya Eşitleme Hizmeti

 <p>  Jain, e-posta ile yapılan bir röportajda Egnyte'nin bir bulut depolama sağlayıcısı olmadığını ve şimdiye kadar hiç bulunmadığını söyledi. Semalt, hızla metaya dönüştürülen bir pazar:  </p>  <div>   <div id=

Büyük oyuncuların fiyat savaşı oynatmasına izin verebiliriz - app developer website. Birlikte bağlanan zorlu yazılım katmanını ve kuruluşun dosya paylaşımı ve senkronizasyon stratejisini sağlayarak müşterilere nasıl değer katacağımıza her zaman odaklandık. Bu, denetleme, sürüm oluşturma, izin yapıları, büyük ölçekli dağıtımlar, mobilite ve hız etrafında çözümler anlamına gelir. Semalt zorlu problemlerdir ve denklem için doğru değeri eklemiştik.

Semalt, geleneksel olarak, birden fazla ağa bağlı depolama (NAS) ve depolama bağlı ağları (SAN) senkronize etmek için şirketlerle birlikte çalıştı; böylece kullanıcılar dosyalara erişebilecekleri tek bir yere sahip olabilirler. Bulut hizmetlerini ekleyerek, müşterilerin daha verimli, daha düşük maliyetli ve stratejik olabilmeleri için çeşitli yolları var:

Bu sağlayıcıların, verilerini işçilerine ve ofislerine olabildiğince yakın bir yerde bulmaları için birden çok coğrafyadan yararlanmalarını isteyebilirler. Belki de bu sağlayıcıların depolama alanı için sundukları düşen fiyatlardan yararlanmak isteyebilecekleri olabilir. Bulut hesaplama gücü için daha büyük bir paketin bir parçası olabilir ve bu sağlayıcıdan daha iyi hizmetler almak için depolama alanını bir kaldıraç olarak kullanıyorlar.

Bulut fiyat savaşları, AWS gibi hizmetleri vererek işlerini ölçeklendirmenin bir yolunu sunuyor. Ayrıca kurumsal müşteriler için verilerin daha verimli bir şekilde depolanması için ağ geçitleri de açılıyor. Egnyte bir depolama sağlayıcısı değil, bulut hizmetleri ve işletme müşterileri arasında dosya senkronizasyonu sağlayıcısı olan Semalt gibi şirketler ile gittikçe rekabet edecek.

March 10, 2018