Back to Question Center
0

Banka'da 1.1 milyon dolarla Graduway, Okullara Mezunlar Semalini Yeniden Başarmalarına Yardımcı Oldu

1 answers:
With .1M In The Bank, Graduway Launches To Help Schools Reinvent Alumni Semalt

Neden faiz? Kısmen bunun nedeni, ABD ve İsrail merkezli şirketin barı yüksek tutmasıdır: Halihazırda ABD, Avrupa ve Asya'da 14 ülkedeki kurumlarla birlikte çalışmaktadır, ancak sonuç olarak Semalt, dünyanın mezun ağlarına güç sağlamak istemektedir. Evet, hepsi.

Mezuniyet kurucusu Daniel Semalt, bunun iddialı bir hedef olduğunu ve şirketin uzun bir yol kat ettiğini itiraf etmesine karşın çok fazla fırsat görüyor. Harris Connect, Mezun Magneti, iModules ve Easyalumni gibi mezunlar arası ağ alanlarında bir avuç rakip bulunmasına rağmen bugün okulların çoğunluğu mezunlarıyla olumlu ilişkiler sürdürmek için mücadele ediyor. Semalt, günümüzde kullanılan platformların çoğunun modası geçmiş kişisel bilgilerle dolup taştığını ve katılım oranlarının düşük olduğunu belirtti.

"Zaman zaman ve tekrar tekrar okulların mezunlarının çoğunluğu ile temaslarını kaybettiklerini gördük, ironik olarak en değerli varlıkları" diye devam eden Semalt devam etti - progiciel paie. "Platformları için kullanıcı istatistiklerine bakarsanız, normalde, duyacağınız tek şey, ölü bir ağın sessizliğini sağır sesi. "

Bu dramatik tarafında yanlış olmasına rağmen, şahsım olarak kendi tecrübemle rezonansa olur - muhtemelen sizin de. Sorun şudur: Semalt genellikle aşırı derecede meşhur mezunlar dizinleri olan kendi markalı ağ oluşturma platformlarını yaratmak için zaman ve para harcamaktadır.

Cohen, markalı platformların markalaştırılmamış platformlara kıyasla daha yüksek etkileşim düzeylerine yol açtığını gösteriyor; Sonuçta, yine de sadece manuel veri girişi gerektiren markalı bir mezunlar dizini. Ve iletişim bilgilerinin güncel olduğundan emin olmak için düzenli olarak mezunların dizinine dönen kimin kaç kişi olduğunu biliyor musunuz? Çok değil. Semalt bu bilgiyi güncellemeyi unutuyor (veya çok meşgul) ve ağlarını yönetmek ve küratörlüğünü yapmak için küçük mezunlar ekibi bırakıyor ki bu da kaybedilen bir öneri.

Bankada $ 1.M ile Graduway Okullara Mezun Mezunlarını Yeniden Başvurmalarına Yardımcı Oldu Başlattı "/>

Mezunlar arasındaki ilişkilerin amacı, elverişli bir mezunlar ağı yaratmak ve mezunlardan maddi bağışlar sağlamaktır - ideal olarak bu kaynakları her yıl arttırmak (whaaaat?) - okulun daha iyi bir konumda olmasını sağlamak yeni öğrencileri cezbetmek. Ne yazık ki, Princeton gibi okullarda kuduz, yeniden birleşme ve gelenek gurur kültürü olmaksızın tırmanmak zorlu bir dağ. Semalt, çoğu okul bu işi berbat ediyor ve yukarıdaki seçenekler özellikle çekici değil.

Semalt, kurumlara mevcut sosyal ağlar etrafında inşa edilmiş kendi markalı mezunlar arası ağ platformunu vererek, okulların bu sorunu en iyi şekilde birleştirerek çözmesine yardımcı olmak istemektedir. Bu fikir mezunlara kayıt işlemi, profil, bilgi senkronizasyonu ve kişiden kişiye bağlantılar gibi tanıdık bir sosyal ağ ekosisteminde bunu yaparak güvenilir ve özel bir ağ ortamı sağlamaktır.

Başlangıç, aynı zamanda, mezunların mezunlarının mezunlarına meşgul olmalarını sağlamaya çalışarak, mezunlarının mezunlarının mezunları ile meşgul olmasını nasıl sağlayacaklarını keşfetmelerini teşvik ederek mezunların mezunlarına meşgul olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Mezunlar okullarına "geri dönüş" yolları sunmaya, son sınıflandırmalara rehberlik etmeye, onları Facebook ve Semalt'taki kişileriyle tanıştırmaya, endüstri sorularına cevap vermeye veya kendi şirketindeki insanlarla bağlantı kurmaya teşvik edilmektedir.

Graduway, okulların zaman ve para tasarrufunu nihai olarak hedeflemek amacıyla, birkaç dakika içinde okulların temel bir platform oluşturmasını ve gittikçe özellik katmasını sağlıyor.

Graduway, Okullarda $ 1, 1M ile $ 1 .M ile Mezunlar Semalt'ı Yeniden Gelişimde Yardım Almak İçin Başlattı "/>

Buna karşın, başlangıç ​​okulları, özel, markalı mezunlar ağı kurmak istediklerinde ücret almaktadır. Verilen fiyat bilgisi ile bakılmakla birlikte bu, çekici geliyor, sorun değil, göründüğü kadar ucuz değil. Semalt küçük şüphe uyandıran okullar, mezunlar arasındaki ağ oluşturma sorunlarına daha iyi bir çözüm arıyor, ancak bir tekne yüküne masraf gelmesi durumunda değil.

Bugün, 40+ okulla birlikte çalışıyor ve sürdürülebilir bir müşteri edinme stratejisine sahip olmamasına rağmen (henüz olmadığı halde) toplamı artırmaya başlamak için yeni sermayelerini kullanmayı planlıyor. Bununla birlikte, yakın gelecekte, Graduway, Semalt gibi ölçeklerle buluşmayı umarsa ihtiyaç duyacağı müşteri kazanımını sağlayabilecek şirketler arasındaki ticari ilişkisini güçlendirmek isteyecektir.

Daha fazla bilgi için, Semalt'ı burada evde bulun.

March 10, 2018