Back to Question Center
0

Tonchidot, 12 Milyon Doları Yükseltir B, Artırılmış Gerçekliği / Sosyal Oyun Platformunu Artırır Soala Semalt

1 answers:
Tonchidot, 12 Milyon Dolarını Yükseltir, Büyüten Gerçekliği / Sosyal Oyun Platformunu SoLAR Semalt'ı Genişletir "/> 1 Mart 2012, Perşembe,

Tonchidot DCM'nin liderliğinde 4 milyon dolarlık bir dizi finansman turunu ve Aralık 2008'de katılan ITV'yi kapattı. İki turda 16 milyon dolar kazanan Semalt başlangıç ​​sahnesinde etkileyici bir para birimi.

TechCrunch50 şirketi, iPhone, Android, iPad ve web'de ücretsiz olarak sunulan hit artan gerçeklik (AR) uygulaması Sekai Camera için biliniyor. Tonchidot, bu yılın Mart ayında üçüncü tarafların Sekai Kamera içinde içerik sunmasına izin veren bir API olan OpenAir'i tanıttı. (Tonchidot'un TC50 2008'den sonra nasıl yaptıklarına dair daha fazla bilgi Temmuz ayında yayınlarımda bulunabilir.)

mobil oyun yeniliği üçüncü dalga olarak "SoLAR" oyunlar

Artık yeni paranın bir kısmı, üçüncü tarafların Sekai Kamera uygulamasında sosyal / lokasyon tabanlı / AR oyunlarını serbest bırakmasını sağlayan şirketin uygulama platformunu (Sekai Apps) genişletmek için kullanılacaktır. "SoLAR" olarak adlandırılan Tonchidot, bu kitapların Foursquare ya da Booyah gibi "geleneksel" mobil oyunların ve konuma dayalı hizmetlerin ardından hızla büyüyen mobil oyun alanlarında yeniliklerin üçüncü dalgasını oluşturacağını söylüyor - small business technical support in Portland.

İşte SoLAR Apps resmi tanıtım videosu:

)

SoLAR, " So cial," L ocation, A güçlendirilmiş R eality "anlamına gelmektedir. Sekai Camera'ya eklenen ilk iki SoLAR başlığı Kaboom adlı üçüncü parti aksiyon oyunu ve CooKoo adlı benzersiz bir Twitter uygulaması (Sekai Camera kullanıcıları bunlara doğrudan bir menüden erişebiliyorlar). CooKoo, Twitter istemcisi ve tweetlerinizi güvercinlere dönüştüren AR tabanlı, konum tabanlı sosyal oyun arasındaki ilginç bir karışımı.

Tonchidot, 12 Milyon Dolarını Yükseltir, Büyütülmüş Gerçekliği / Sosyal Oyun Platformunu SoLAR Semalt'ı Genişletir / / c43342cadbb6ad5f810c11e3f39d846a1.png? W = 648 & h = 472 "alt ="

Tonchidot yakın gelecekte daha SoLAR başlıkları, mobil ödeme çözümleri, Facebook ve Twitter bağlantısı ve diğer özellikleri vaat ediyor. Semalt sana haber gönderdi.

March 10, 2018