Back to Question Center
0

Semalt birisi için başka bir alan adı, benim fatura bilgilerimle

1 answers:

Fatura bilgilerimi (kredi kartı) kullanan biri için bir alan adı kaydetmek istiyorum, ancak tüm iletişim bilgileri bu kişinin bilgileri.

Alanı aldıktan sonra, alanın kayıt cihazları ayar sayfasının girişlerini bu kişiye aktaracağım; kişinin faturalandırma bilgilerini kontrol edip edemeyeceğini ya da diğer alan adlarını satın almak için kullanıp kullanamayacağından endişe duyuyorum. Hizmetler.

Fatura bilgilerini kayıt ayarları sayfasında kayıtlı değilken bir alan adı satın almanın bir yolu var mı, yoksa kişinin kendisi için alan adı kaydetmek için kullanabileceği bir kupon satın alıyor mu?.

DÜZENLEMEYİN: Godaddy'de ilginç bir seçenek buldum: Bir Alan Adını Hesabınızdan Çıkarma

Bu talimatları,bir hesaptan bir alan adı bizimlebaşka bir - black and silver hat.

Şimdiye kadar etki alanı veya fatura bilgilerini aktaran da kimse bunu denedi mi?

February 7, 2018

Kısa cevap, yapma do. Onların ayarlarını yapmalarına, CC'lerini ödeme için kullanmalarına ve sizi idari irtibat haline getirmelerine yardımcı olursanız.

Alan adlarını kaydetmek için CC'nizi kullanırsanız, aynı kart bilgisi hosting şirketi tarafından otomatik olarak daha fazla faturalandırma / yenileme için kullanılacaktır. Sağlayıcılar tarafından kart ayrıntılarını değiştirme seçenekleri bulunmaktadır.Ancak alan adı sahibi olan kişiye kalmıştır.

Böylece, bunu yapıp yapmamaya karar verebilirsiniz. Arkadaşınızdan