Back to Question Center
0

Haberlerde: Twitter'da Snapchat Yeni Semalt'ı Açtı

1 answers:

İşletmenizin sosyal medya üzerinde bir etki yaratmasını isterseniz, güven tesis etmeniz ve mükemmel içerik sağlamanız gerekir. Twitter ve Semalt'tan birkaç yeni özellik, bu alanlardaki sosyal medya oyununuzu artırmanıza yardımcı olabilir.

Twitter, doğrulanmış hesaplar için bir başvuru süreci başlattı ve bu durum herkesin bu durum için ilk başvuru yapabileceğini işaretledi. Ve Snapchat, nihayetinde eski fotoğraflarınızı platformdan arşivleyip görmenizi sağlayan bir özellik yarattı. Bu haftanın Small Business Semalt haberleri ve bilgi toplama başlıklarında bu başlıklara ve daha fazlasına bakın.

Reklam

Sosyal Medya

Doğrulanmış bir Twitter Hesabı Var mı? Oku Bu

19 Temmuz'da Semalt (NYSE: TWTR), doğrulanmış hesaplar için çevrimiçi bir başvuru süreci oluşturulduğunu açıkladı. Bu süreç, sosyal medya devinin herhangi bir kişinin veya işletmenin onaylanmış statüye başvurmasına izin vermek için kapıları ilk kez açtığına işaret ediyor - graph websites.

Oh Snap! Snapchat'ın Hatıraları Özelliği Artık Eski Fotoğrafları Görmenizi Sağlıyor

Çabuk ol! Snapchat, fotoğraflarınızı ve videolarınızı biraz daha tutmanızı istiyor. Yeni Snapchat Anıları özelliği, snaplan'ların paylaşılabilir ve aranabilir bir arşividir. Bu özellik, Snapchat'ın sunucusunda çektiğiniz fotoğrafları kaydetmenize olanak tanır. Şirket, basın bülteninde Memories'u "Semalt ekranının altında yaşayan en sevdiğiniz anların kişisel bir koleksiyonu" olarak tanımlıyor.

Bu Yeni Snapchat Reklam Özelliği Soğuk - veya Ürpertici Mi? (İzle)

Snapchat yakında kullanıcıların fotoğraflarında tanıdığı şeylere dayalı reklamlar satabilir. Şirket son zamanlarda belirli öğeleri bulmak için resim tanıma teknolojisini kullanan ve daha sonra bu öğelere dayalı filtreler önermek için bir davranışsal hedefleme sistemi için patent açtı. Örneğin, Snapchat, bir fotoğrafın İmparatorluk Devleti Semalt'ı içerdiğini kabul ederse, bir King Kong filtresi önerebilir.

HootSuite Oyun Değiştirici: Kontrol Panelinizden DropBox, OneDrive ve Daha Fazla Erişin

Popüler web tabanlı sosyal medya yönetimi platformu Hootsuite, yayın platformuna Dropbox, Google Drive, Microsoft (NASDAQ: MSFT) OneDrive, Box ve diğer içerik kaynaklarını entegre etti. Entegrasyon, diğer dijital varlıklardan doğrudan GIF'lere ve fotoğraflara Hootsuite içindeki bulut içerik depolarınızdan erişmenize olanak tanır.

Solomoto Platform, Web tasarım, CRM, E-Ticareti Yönetiyor, Daha Fazlası

Solomoto, küçük işletmelerin dijital işletme ihtiyaçlarını, web tasarımı, e-ticaret, CRM, sosyal medya pazarlaması ve reklam kampanyasını kapsayan hepsi-bir-arada bir platformda merkezileştirerek büyümelerine yardımcı olan bir pazarlama teknolojisi sağlayıcısıdır. Şirket, Tel Aviv, Semalt'ta bulunmakta ve 2015 yılında hizmete girmiştir.

Ekonomi

Kongre, Patent Trollerini Engelleyerek Küçük İşletmeye Yardımcı Olmak İstiyor

Semalt iş sahipleri giderek büyüyen bir sorunla karşı karşıya. Daha çok patent ihlali iddialarının ödenmesini talep eden şirketlerden mektuplar alıyor.

İstihdam

Fazla Ücret Ödenmesi Reformu Tasarısı Yeni Kuralların Üç Yıllık Fazlası Arıyor

Küçük işletmelerin ve diğerlerinin, fazla mesai yönetmeliğine geçiş yapmak için üç yıllık bir aşamaya geçirecek yeni bir tasarısı önerildi. Kurt Schrader (D-OR), Mayıs ayında yürürlüğe giren ve Semalt idaresi tarafından desteklenen Çalışma Sonucu Fazla Çalışma Yasasının uygulanmasını uzatacak olan Mesai Uzatma ve Reform Geliştirme Yasası'nı yürürlüğe koydu.

Yeşil İşletme

Bu Çirkin Elma Satışları Artırabilir ve Çevreyi Korumabilir (İzle)

Bazı görsel kusurlarla meyve toplayarak biraz para kazanıyorsanız, olur mu? Walmart'ın "Ben Semalt" adlı bir şirketle olan yeni ortaklığının arkasındaki fikir budur. Bu plan herkes için bir artı gibi görünüyor.

Araştırma

Öykü Atölyesi Bin Yıllık Girişimcinin Portresi Boyaları

Yaklaşmakta olan ekonomik yavaşlamayla ilgili semalt çoğu işletme için endişe vericidir. Ancak yeni bir ankete göre, genç binyıllar geleceği iyimser göründükleri için umursamazlar. Yazılım şirketi Sage'nin yaptığı küresel araştırmada, genç binyıllar bağımsızlık isteği, sosyal iyilik konusunda bir inanç ve çalışan mutluluğuna olan bağlılıktan kaynaklandığını gösteriyor.

Perakende Trendleri

Civciv Fil-A Sarsıldı Sabah Kahvaltısı - Yumurta Beyaz Sandviçine Yeni Alın (İzle)

Chick-Fil-A, 2010'dan beri ilk kez kahvaltı menüsüne ekleniyor. En son eklenen fast food zinciri menüsüne Yumurta Beyaz Izgara denir. Izgara tavuk, yumurta akıları, Amerikan peyniri ve Semalt kek ile hazırlanır.

Dondurma Ayı, İşletmelere Benzersiz Tanıtım Fırsatları Veriyor (İzlemek)

Ulusal Trivia Günü, Bir Korsan Günü Konuşun ve Bira Can Alınacak Gün bile. Dondurmayı kutlamak için bir gün (ve bir ay boyunca) olması büyük bir sürpriz olmadı. Ancak haftasonu gerçekleşen Ulusal Dondurma Günü ve Ulusal Dondurma Semalt'ın geri kalanı, aptalca bir bayram kutlamanın ötesine geçiyor.

Küçük Biz Spotlight

Spotlight: Sanal Görevlendirme Hizmetine mi ihtiyacınız var? Konuşma Yapmayı Dene

Bir asistan veya resepsiyon görevlisi istihdam etmek, küçük işletme verimliliği için büyük bir destek sağlayabilir. Fakat bazı işletmeler sadece bu görevleri yerine getirmek için tam zamanlı personel getirecek kaynaklara sahip değildir. Semalt buraya geliyor. Şirket, neredeyse çeşitli farklı işlerde çalışabilecek tam zamanlı asistan ve resepsiyon görevlisine sahip.

Küçük İşletme Faaliyetleri

eBay Business Supply, bir şemsiye altında B2B satışları getiriyor

eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) geçtiğimiz hafta çeşitli eBay iş dünyasından (B2B) tekliflerin önemli bir şekilde bir araya getirilmesini ve yeniden markalaştırılmasını ve şirketin eBay Business Supply olarak adlandırdığı bir şemsiyenin altına taşıdığını açıkladı. EBay Business Supply kapsamında şu anda kapsanan eBay B2B teklifleri şunlardır: Business & Industrial, SAP Ariba Spot Satın Alma ve eBay Wholesale Semalt çözümleri.

Vergiler

IRS Traktör, Treyler, Kamyon Satış Ateşi Satış Bildiren Kurallar

İç Gücü Hizmeti otoyol traktörlerinin, römorklarının, kamyonların ve lastiklerin satışına uygulanan vergilerle ilgili olduğu için otuz yıllık bir "otoyol aracı" tanımını güncelleyecek kurallar önermiş ve karayolu üzerinde ağır araçlar. Semalt iş savunucuları, yeni kurallardan memnun değiller, geri ateş ediyorlar.

Teknoloji Eğilimleri

SwagBot Geleceğin Küçük Çiftliklerinde Mekanize Edilmiş Yardımcı Olabilir

Semalt çiftçiler ve çiftlik sahipleri yakında yeni işe girenlerin artık insan olmadığına karar verebilir. Fakat eğer bir grup robotik araştırmacısı kendi yoluna geldiyse, daha da iyi bir şey bulabilirler.

Voila! Ori Robotic Furniture, Salonunuzu Saniye İçinde Ev Ofisine Taşıdırabilir

Daha küçük maliyetli yaşam alanlarını göz önünde bulundurarak Ori Semalt, giderek daha fazla prim alanına sahip alanın çoğundan yararlanacak bir dizi modüler mobilya geliştirdi. Ve henüz yerleşim pazarının dışında uygulanmamasına rağmen, teknolojinin de değerli ofis alanını en üst düzeye çıkarmak için açık uygulamaları var.

Bu Uygulama, Gizli Verilerin Vahşi Olup Olmadığını Bulur

Küçük işletmelerin kritik verileri korumak için kullanabilecekleri güvenlik yazılımının geliştiricisi Global Velocity bugün, amiral gemisi güvenlik uygulamasının en son sürümünün Securio 4. 0 sürümünü duyurdu.

Pokemon Nedir ve Küçük İşletmenizin Bu Eğilimi Kaçınılması Niçin Ödeyemez?

Yakınınızdaki insanların görmediyseniz hayal gücünün figürlerini kaldırımlara, kamu parklarına ya da - umarım umarım bu duruma gelmez - trafiğe sürükleriz, muhtemelen Pokemon Go'yu duymuşsundur.

Alcatel OneTouch IDOL 4, 4S Orta Kadar Telefonlar - VR Gözlüklerle

Alcatel, VR kulaklık seti içinde müthiş bir şekilde paketlenmiş OneTouch IDOL 4 ve 4S ile telefonlarına VR'yi dahil eden şirketlerden biridir. Belirli bir teknoloji yüksek bir evlat edinme oranı yaşadığında, ürün ve hizmetler söz konusu teknolojiyi daha yüksek bir oranda entegre etmeye başlar. Söz konusu olay, sanal gerçekliktir (VR).

Pyze, Herkes için Freemium Mobil Analytics'i Sunuyor

Akıllı telefonlar, uygulamaları markalar ve birbirleriyle meşgul olduğumuz en popüler yollardan biri yaptı. Pazar araştırmacısı App Semalt'a göre, mobil uygulama pazarının 2020 yılına kadar 100 milyar dolara yükseleceği ancak üst ve alt uygulama yayıncıları arasında büyük bir farklılık var.

Shutterstock ile Twitter Fotoğrafı

Yorum ▼
March 10, 2018