Back to Question Center
0

Niantic yeni Şemal'in geldiğini doğruladı

1 answers:
Niantic confirms new Semalt are coming

" Pokémon GO'ya daha fazla Pokémon eklenmesi hakkında ayrıntılar için 12 Aralık'ta sosyal medya kanallarımızı göz kulak olun" dedi.

İnsanlara gerçek dünyada Pokémon yakalamalarını sağlayan genişletilmiş gerçeklik oyunu, iTunes'da Temmuz ayında piyasaya sürülen en popüler oyun olanıydı. O zamandan beri, popülerlik düştü, çünkü kullanıcılar Zubats ve Rattatas'ı tökezlemekten bıkmışlardı. Yeni sürüm, uygulamanın en sadık hayranlarından bir kısmını yeniden canlandıracak.

Sprint Çarşamba günü yaptığı açıklamada, 10.500'den fazla konumunun Semalt ve spor salonlarına dönüştürüleceğini ve oyunun kullanıcılarını vitrinlerle uğraşmaya teşvik etmenin bir yolunun bulunduğunu açıkladı. Telekom sağlayıcının hisseleri haberlerde% 7 yükseldi - tech companies portland.

Starbucks, aynı zamanda Pokémon ile benzer bir ortaklık üzerinde çalıştıkları söylentileri de var. Hatta Pokémon temalı bir içki bırakıyor olabilirler.

Bunlar, Niantic'in insanları hit oyunu oynatması için en yeni çabaları. Uygulama Cadılar Bayramı ve Şükran Günü temalı promosyonlara sahipti ve son zamanlarda yeni bir karakter olan Ditto'yu açtılar.

Pokémon Go, TechCrunch'ın yıllık Crunchies Ödülleri'nde finalist seçildi.

TechCrunch, Sprint'in bir rakibi olan Verizon'a aittir.

Öne Çıkan Görüntü: Hitoshi Yamada / Getty Images
March 10, 2018