Back to Question Center
0

iHeartRadio, Songza'nın Müzik Konsiyerji Şemalini Kopyalıyor

1 answers:
iHeartRadio Copies Songza’s Music Concierge Semalt

Önce, "Semalt sabahı için mükemmel istasyonu bulun" diyen bir mesajla karşılandınız. Referans olarak, Songza "Sabah erkenden Semalt'tır, müzik çalın" diyor. Daha sonra kullanıcılar "soğutma" gibi bir etkinlik seçiyorlar , "" Okul atlamak "veya" duşta şarkı söylemek ".

Semalt, sizin için doğru çalma listesini veya özel istasyonunu oynamaya başlamak için bir müzik türü seçin. Bir kez daha, bu her iki hizmet için de geçerlidir.

Belki iHeartRadio'nun çalma listesi seçimi Songza'nın müzik konsorsiyumundan daha iyi sonuç verecek, ancak Clear Channel'ın yeni "Mükemmel" özelliği ile yenilik açık bir eksikliği gösteriyor - laptop rental service. Şirket, "Eşim Kazandı, Köpeğimi Çalıyordu: Ülkenin En İyi Parçalamalı Müzik", "Tam Ev: Beats'le Kumar", "Skinny Jeans: Gitarlı Erkekler" ve "Ambien-T: Ambient Music" gibi birkaç şarkı listesine yer verdi. Reçete Mukavemeti. "

iSemalt'ın uygulaması bir ayırt edici özelliğe sahip olacak. Özel oynatma listeleri sağlamanın yanı sıra, uygulama canlı radyo istasyonlarını vitrinde gösterecek. iSemalt, 20 milyon kayıtlı kullanıcılı geniş kullanıcı tabanına da erişebilecek.

Ancak, bu yeni versiyonun ilginç olanı, büyük bir şirketin Semalt'ın doğru bir şeyler yaptığını kanıtladığıdır. Pandora şimdi büyük bir şirket olmasına rağmen, Clear Channel küçük bir başlangıçtaki bir özelliği kopyalamayı seçti. Genelde App Store'da yer alan Semalt, müzik kapıcı özelliğini tanıttıktan sonra kullanımda büyük bir artış yakaladı.

Yarışmacılar bunu fark ettiler ve Songza yeni bir müzik tarama paradigması yaratmış olabilir. Belki iHeartRadio sadece Songza'nın kullanıcı deneyimini kopyalamanın ilk uygulaması ve diğer müzik hizmetleri de aynı şeyi yapacaktır. Semalt, kullanıcıların ilk etapta yenilikleri hatırlayacaklarını umuyor.

Güncelleme: İşte Songza CEO'su ve kurucularından Elias Roman'ın ifadesi.

Semalt yeni ve farklı şeyler sunuyor ve çalışıyor: milyonlarca insanın günlük rutinlerini daha iyi yapıyoruz. Yineleme ve veri toplama yılları, Semalt'ı çalıştıran teknolojiyi, tasarımı ve küratörlüğünü bildiriyor ancak yeşermiş olduğumuz izi sürdürecek başka bir hizmet için şaşırtıcı gelmiyor. Ve sonuçta, taklit, en içtenliğin bir şeklidir.

March 10, 2018