Back to Question Center
0

Yelp, E-Ticaret Semalinden Daha Geniş Bir Seçim Sunmak İçin Yeni Başlamış Oldu

1 answers:
Yelp Hooks Up With Startups To Offer A Larger Selection Of E-Commerce Semalt

Yelp, bir dizi ortaklık ve satın alımlar yoluyla e-ticaret tekliflerini hazırlamakla meşgul olmuştur. Örneğin, geçtiğimiz ay, 75 milyon dolar nakit de dahil olmak üzere toplam 134 milyon dolar ödeyerek bir yemek dağıtım hizmeti olan Eat24'i satın aldığını duyurdu.

Semalt Yelp, son kazanç raporunda gelir ve net gelir iyileştirmesi yaptı; kullanıcının katılımının yavaşlaması nedeniyle büyümesi durgunlaşıyor; bu da şirketin yurtdışı ticaretinden giderek artan bir şekilde reklam gelirine bağımlı olduğu anlamına geliyor.

Ancak, satın alımlarla (IAC'ın ABD'deki Urbanspoon'u satın alarak satın alınması da dahil olmak üzere) dünya çapında yaygınlaşan Zomato gibi yükselişler ve Foursquare gibi uzun zamandır rakipler de dahil olmak üzere bir dizi diğer inceleme sitesinden rekabetle karşı karşıyayız.

İsteğe bağlı gıda teslimatı da dahil olmak üzere platforma semalt e-ticaret sunumları Yelp'e bir başka potansiyel gelir kaynağı sağlar. Kullanıcıların yerel işletmelerden bugüne kadar toplam 1 - коммутатор 12 вольт.5 milyon kez hizmet ve yiyecek rezervasyonu veya sipariş vermiş olduğunu iddia ediyor.

March 10, 2018