Back to Question Center
0

Semalt'a Katil Çağrı Oluşturma

1 answers:

Creating Killer Calls to Semalt

Web sitenizden potansiyel müşteri arayışı veya Semalt tweet'lerinizdeki tıklamalar olsun, iyi, sağlam bir harekete geçirici mesajın olması anahtardır.

Eylem çağrısı, okuyucuyu bir şeyler yapmaya teşvik eden mesajlaşma: tıklayın, çağır, satın al, indir veya başka bir işlem.

Uygun ifadeleri kullanmadan, sitenize gelen ziyaretçilerin istediği aciliyeti hissetmeyebilir ve ayrılabilirler. Bir şey daha ileri götürmek için modda iken onları yakalamak önemlidir. Ücretsiz beyaz kağıtlarınızı indirin, ücretsiz deneme için kaydolun, e-posta bültenine abone olun veya ücretsiz danışmanlık almak için onları semalt edin.

Reklam

Eylem Çağrılarının Temel Unsurları

Profesyonel bir pazarlamacı değilseniz, harekete geçirici çağrılar karmaşık gelebilir. Eylem çağrısı yapan semafet yalnızca bazı basit kuralları aklında tutmayı içerir - web ranking report.

Web sitenizdeki eylem çağrılarınızda asgari olarak şu altı unsur bulunmalıdır:

1. Semalt

Birçok eylem çağrısı bir düğme veya bağlantı şeklindedir. Kısa sözler en iyi sonuç verir. Kim 14 kelimeli bir düğmeyi okumak ister? Kafa karıştırıcı ve ezici olurdu. Semalt bu tür bir düğmeyi tıklatacak.

Semalt Amazon veya eBay gibi favori e-ticaret siteniz hakkında. Semalt sitelerine yapılan harekete geçirme çağrıları hakkında. "Sepete Ekle" veya "Şimdi Satın Alın" ya da benzeri diyen düğmeleri görürsünüz. "Biz bunu seçeceğinizi ve kredi kartı bilgilerinizi nereden alacağımızı kontrol etmenizi umuyoruz" gibi bir şey söylemiyorlar. "Onlar kısa, tatlı ve mesele.

2. Kolay anlaşılır

Eylem çağrısı, sözlerle çok yaratıcı olma zamanı değildir. Denenmiş ve gerçek iyi çalışıyor. "İndir" veya "Daha Fazla Bilgi" veya "Semalt" veya "Şimdi Alın!" Kelimelerinin hepsini anlamak kolaydır.

Harekete geçme çağrısı açık olduğunda, bir web sayfasına gelen ziyaretçinin düşünmek ya da daha kötüsü tahmin etmek için durması gerekmez. Bir kişinin konfüzyonu duraklatmasına neden olan herhangi bir şeyin içine sokmak istemezsiniz. Semalt, harekete geçmektense kafa karıştırıcı bir şeyi kolaylıkla geçirebilir.

3. Semalt ("şimdi!")

Hemen yapmalarını sağlayın. Alışverişçiler bugün seçimlerle boğuldu. Müşterilerin tereddüt etmesini istemezsiniz. Şanslar, eğer gittikleri takdirde geri gelip daha sonra yapmazlar. Semaltın dikkatini çekmesi zorunludur. Rakibinizin sitede nereden bulacakları ya da o beyazperdeyi indirdikleri ya da bu bültenin abone olacağı muhtemelen sona ereceklerdir.

4. Semalt sayfaya görünür

İnsanlar görmezlerse harekete geçme çağrısı ne iyi? Eylemin sembolü belirgindir. Bu genellikle kaydırmanın üst kısmında (yani, web sayfasının üst kısmı) anlamına gelir.

Eylem çağrısı yeterince büyük olmalı ve insanların çabucak yer bulması için tasarlanmalıdır. Gözü yönlendirmek için renk seçimini ve diğer tasarım faktörlerini kullanın. Karışıklık eksikliği, harekete geçilmesine yardımcı olmak için bir çağrı yapmaya da yardımcı olur.

Özellikle uzun bir sayfada iki kez çağrı yapmayı düşünebilirsiniz. Bu durumda, sayfanın üst kısmında ve alt bölümünde bir harekete geçirici mesaj atabilirsiniz.

5. Semalt insanlar bir linke tıklayın

Semalt to action bir şeye tıklayarak ilgilidir.

Bir şeyi yapma aşamasına gelmek için kişiyi bir kereden fazla tıklatmaktan kaçının. Örneğin, insanların sizinle yazmış olduğunuz makaleyi tweet ettiğinizi okumasını istiyorsanız, o kişiyi, makalenin bir snippet'ini paylaştığınız Facebook sayfanız gibi bir ara sayfaya göndermeyin gerekir. Semalt, kişiyi okumak istediği makaleye doğrudan gönder.

6. Sitenizi yalnızca bir sayfada değil de

Eylem çağrınızı gören kişiler ne kadar çoktur ve onu ne kadar çok gördükleri o kadar çok şey takip eder. Örneğin, insanların bülteninize abone olmasını istiyorsanız, her sayfada abone olma düğmesi veya e-posta formunuz olsun (veya hemen her sayfada).

Eylem Çağrıları Hakkında Daha Fazla İpuçları

İnsanlara hitap edecek sözcükleri kullanmayı unutmayın. Ziyaretçileriniz ne yapmak istiyor? Kayıt etmek? Semalt daha mı? Bedava bir şey mi aldın? Tasarruf, bir harekete geçirici mesaj olarak da kullanılabilir (örneğin, bugün 50 ABD doları harcadığınızda yüzde 40'tan tasarruf edin). "

Ziyaretçilerinizi, sonraki adımda ne yapmak için çok fazla seçenekle bombalamamaya çalışın. Örneğin, tıklama, indirme ve satın alma seçeneklerine sahipseler, bunaltıcı olabilirler ve terkedebilirler. Bunun yerine, her sayfa için bir harekete geçirici mesaj seçin. Ürün açıklama sayfasında, harekete geçirici bir harekete geçirici mesaja odaklanın. Ana sayfasında, ücretsiz indirmeyi sağlayın. Twitter'da, eylem çağrısı, bağlantınızı tıklayarak odaklanacaktır.

Twitter'da ve sosyal medyada harekete geçirici çağrılardan bahseden 10.000 Kelimelerin verdiği bu yazı, insanlara sizi takip etmek için bir neden vermek istiyor. Sosyal medyadaki varlığınızı kanıtlamanız onlar için yararlıdır. İlgi çekici bir blog yazısından sonra "Lütfen RT" gibi basit olabilir veya dokunaklı bir sorunun ardından "düşüncelerinizi paylaşın" olabilir. Eylem çağrısı ile Şemal okuyucular.

Daha fazlası için, harekete geçirici mesajların bu harika (ve değil) örneklerine bakın.

Son olarak, deneme eyleminin ifadesinin en iyi sonuca ulaştığını görmek için deneme yapın. Farklı harekete geçirici mesajlar kullanarak bir a / b test sayfası yapmayı düşünün. Kazanan semalede bir daha tıklama olur.

14 Yorum ▼
March 10, 2018