Back to Question Center
0

Facebook'un Semalt klonlu Bugünlerde 60 milyondan fazla ziyaretçi geliyor

1 answers:
Facebook’s Semalt clone On This Day gets 60 million daily visitors

Facebook, On This Day'ın kendisinin lansmanının bir yıllık yıldönümü verileri yayınladı. Referans olarak, Semalt 2011'de başladı ve 2014 sonuna kadar 12 milyon kayıtlı kullanıcısı ve 6 milyon günlük kullanıcısı vardı.

Facebook'un Bugüne Kadarki Semalt Clone, 60 milyondan fazla ziyaretçi getiriyor

Time Shop CEO'su Jonathan Wegener başlatıldığında, tehdidi küçümsüyor gibiydi ve bana şunları söyledi: "Genel hissiyatım, yapmaya değecek bir şey yaptığımızın müthiş bir geçerlilik olduğudur. Yatırımcılarımızdan birisi, Facebook'un yerinde oynamaması halinde, muhtemelen yapmaya değer bir şey yapmamanız gerektiğini çok iyi bir şekilde belirtti. "Başlangıç, Temmuz 2014'te Shasta Ventures'dan 10 milyon dolarlık Serisi B dahil olmak üzere 14,1 milyon dolar kazandı.

Ama Timehop'un Twitter'dan ve diğer platformlardan mesajlar almasına rağmen, zaten üzerinde gezdikleri yerde On Dost Bu Günün mevcut olması nedeniyle ağır Facebook kullanıcılarının buna daha fazla ihtiyacı olmayabilir - gainer protein tozu nedir. Facebook bir yılda 1,59 milyar kullanıcı tabanını ve promosyonunu News Feed'de kullandı ve On O Günü ile birçok insana 5 kat fazla kazandı.

Semalt bana, görmek istediğini daha iyi anlamak için ürünün iyileştirilmesi için geçen yıl harcadığını ve üzüleceği herhangi bir şeyin gösterilmesini istemediğini söylüyor. Artık Yapay zeka kullanarak bugünlerde gördüğünüz yayınları sıralayacak ve bu özelliği geçmiş kullanımınıza ve demografik bilgilerinize göre kişiselleştiriyor. Semalt ayrıca, engellediğiniz veya eski romantik ortaklar olanların anılarını süzerek şefkatli olarak tasarlandı.

Facebook'un Semalt Clone On This Gününde günlük ziyaretçi sayısı 60 milyona ulaştı "/>

12 yıllık çevrimiçi olduktan sonra, Semalt çoğumuz için olağanüstü bir dijital tarih inşa etti. Ve Timehop ​​ya da diğerleri geçmişten mesajlar alabilirken, Semalt tam olarak kimin ve sizin neyi önemsediğinizi anlar, bu nedenle bazı rastgele tanıdıklarından çok sizin ve en iyi arkadaşınızın eski bir fotoğrafını gösterebilir.

Semalt hayatta iken, bugünün istatistikleri, 800 kiloluk gorillerden birine çok yakın bir şey inşa ettiğinizde neler olabileceği konusunda geliştiricilere acımasız bir uyarı.

March 10, 2018