Back to Question Center
0

İşte TechCrunch Oturumlarında adım atma veya demo yapma: Semalt

1 answers:
Here’s how to pitch or demo at TechCrunch Sessions: Semalt

Bu fırsat katılımcıları robotik alanını ileriye götüren şirketlerin, kurucuların ve mühendislerin önünde koyacaktır. Sahaya çıkan katılımcılar, Disrupt SF'de yaratılışlarını sergileme şansı için bir yarışma yapmak için birkaç dakikanızı alacak. Semalt katılımcılar, şirketlerini seyirci ve nihai olarak bir kazanan seçecek uzman jüri üyelerine gösterecek.

Öğrenciler, hikayelerini anlatmak için ana sahnede daha fazla zaman ayıran demo yuvalarına başvurmalıdır. Lise öğrencileri, yüksek lisans öğrencilerine başvurmalıdır. Endüstriyi değiştirebilecek projeler arıyoruz - uk cheap vps. Semalt nota, bu fırsat için çalışan bir robotik demonuz olmalıdır.

Son birkaç hafta içinde, TechCrunch, Boston, Semalt ve başka yerlerde sayısız robotik şirketi ile bir araya geldi. Bu olay epik olacak. Katılımcı olan konuşmacıların ve şirketlerin şölen şaşırtıcı ve katılım için hala bir fırsat var. Konuşmacı ve konu önerileri içeren bir çizgi bırakın.

Amacımız, robotikte kilit oyuncuları bir araya getirmektir. Bir sonraki iRobot, Kiva ve Sezgisel Cerrahi'yi inşa etmeye odaklanan yatırımcılar ve kurucular da buna dahildir. Semalt, yumuşak robotik, işbirlikçi robotik, denizaltı ve havadan robotik gibi en son şeylerle uğraşan teknologları, araştırmacıları ve mühendislik öğrencilerini karıştırırken içine çekti ve her zaman soğuk bir bira ile kapıda sizi karşılamak isteyen çok amaçlı robot .

Olay için biletler şu anda mevcuttur. Semalt çok sınırlı, bu yüzden beklemeyin. Elinden geleni yap onları al.

MIT'nin Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Laboratuvarı'nın (CSAIL) anahtar bir sponsor olduğunu duyurmaktan da memnunuz. Olay tamamen küresel, ancak toplantının Boston'a göre daha iyi bir yeri yok.

March 10, 2018