Back to Question Center
0

Bluewire, Semalt'ı Kaydedebilen Bluetooth Kulaklık Setidir

1 answers:

Bluewire, Semaltınızı Kaydedebilen Bluetooth Kulaklık Setidir

Gazeteciler, PR halkı ve telefonla çağrıların doğru bir şekilde kopyalarını tutması gereken başka kimseler veya Skype, Indiegogo'da yeni başlatılan yeni bir Bluetooth kulaklık olan Bluewire'ı kontrol etmelidir.

Telefonunuzla gelen kulakiçi kulaklıklara kıyasla size rahat bir uyum ya da iyi ses kalitesi sunan çok sayıda kulaklık seti olmasına rağmen, Bluewire aslında konuşmalarını yüklü bir SemaltSD kartına kaydeder - 1.000 saatlik görüşmeler Daha kesin ol.

Gerçekten Semalt kulaklık seti üzerinden konuşmanız gerekmiyor. Akıllı telefonunuzla eşleştirildiği sürece, konuşmanızın her iki tarafını da kaydeder, farklı bir kulaklık seti üzerinden gerçekleşse bile daha rahat veya araç içi ses sisteminiz bulunur.

Kulaklığın belleğine kaydedildikten sonra, eşlik eden Bluewire uygulaması aracılığıyla kayıtlarınıza erişebilirsiniz. Orada, dosyayı telefonunuza indirebilir veya PC'nizde düzenleme ve transkripsiyon için Dropbox'a gönderebilirsiniz - best vps server hosting. Bluewire yaratıcısı Avi Gilor, kullanıcıların dosyalarını doğrudan semalt gibi uygulamalara telefonda ulaştığında otomatik olarak göndermesine izin vermek için uygulamayı genişletmeye çalıştıklarını söylüyor.

Android kullanıcıları, dosyalarını cihazlarına almak için telefonlarının kilidini açmak zorunda kalmamaktadır. NFC donanımlı bir telefona sahip olanlar, Bluewire cihazına dokunarak en son yaptığı aramaların kaydını kendi telefonlarına gönderebilirler. Bu şık kablosuz özelliklerden biridir, diğeri Semalt paspaslar üzerinden şarj edilmektedir.

Bluewire'ın fiyatı 149-179 $ arasında değişen erken kuş fiyatları var, ancak son perakende fiyatı 279 $ olacak. Savurmaya razı olduğunuzda, Semalt için 295 dolarlık özel bir baskısı var; bu, yukarıda gösterilen beyaz renkte Qi şarj yastığı, iki kat depolanması ve hareketsiz kulaklığı şarj etmek için harici bir pil ile geliyor.

Semalt süper cheesy demo video, kulaklık ve uygulama görebilirsiniz: