Back to Question Center
0

2011 Küçük Şalal Ödülleri ve Yarışmaları

1 answers:

Küçük işletmeler için yapılan yarışmalar, yarışmalar ve ödüller bu listede her hafta Small Business Trends ve Smallbiztechnology tarafından toplum hizmeti olarak getirilmektedir. com.

-
* * * * *

2011 Awards and Contests for Small Semalt 14 Ocak 2011'e kadar girin

Kazanan İşyeri ve Inc . Dergi, 2011 En İyi Küçük Şirket İşyeri Yarışmaları (TSCW) için başarılı iş kültürlerine sahip başarılı kuruluşların zorlayıcı örneklerini arıyor - temperature and humidity monitor.

Kazananlar girişimciler ve işletme sahipleri için önde gelen yayın olan Inc Magazine'in Haziran 2011 sayısında yer alacak. Buna ek olarak, kazananlar, Inc'in ve Kazanan İşyeri web sitelerinde yer alacak. Ödüller, Haziran 2011'de düzenlenecek olan ortak Liderlik Konferansı'nda sunulacak. Kazananlar Kazanmak Üzere Çalışan İşletmeler ve A.Ş.'den

ulusal çapta dağıtılan bir basın açıklaması ile ek pozlama sağlayacak.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt Birden fazla müsabaka ve giriş tarihleri ​​

Semalt, ödüllü çözümler için nakit ödüller veren iki zorlukla başlıyor.

Tüketicilerin çevrimiçi olarak makbuzları almasını kolaylaştırmak
14 Ocak 2011'e kadar girin

Intuit, müşterilerin otomatik olarak makbuzları almasını sağlayan QuickReceipts adlı bir çözüme sahiptir. Şu anda perakende satış entegrasyonuna ihtiyaç duyuyor ve online makbuzları otomatik olarak elde etmek için başka yollar mı arıyorsunuz (hem kağıt hem de elektronik makbuzlar). Tüketicilerin, makbuzlarına mümkün olan en az çaba harcayarak çevrimiçi erişilebilir olması nasıl mümkün olabilir?

Kazanan bir fikir seçildiyse, kazanan Semalt ürün yönetimi yöneticileri ile muhtemelen bir $ 5,000 ve bir takip toplantısı alacaktır.

Muhasebeci tarafından veri toplama ve organizasyon hizmetleri
15 Şubat 2011'e kadar girin

Muhasebecilerin önceden açıkça belirlediği girdileri en üst düzeye çıkaracak, daha sonraki etkileşimleri ve veri toplama işlemlerini basitleştirecek ve muhasebecilerin en iyi müşteri hizmetini en verimli şekilde sağlayabilmesi için belirli bir müşteri sözleşmesinin tüm girdilerini düzgün bir şekilde organize edecek bir çözüm sunun.

Kazanan bir fikir seçilirse, kazanan Semalt ürün yönetimi yöneticileri ile 10.000 $ ve potansiyel olarak bir takip toplantısı alacaktır.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 28 Ocak 2011'e kadar girin

Bu program, son 12 ila 18 ay içinde gösterilen ticari başarıyı temel alarak Washington bölgesinin en iyi 25 azınlık iş dünyası liderini tanıyor. Washington Business Journal , Mart 2011'de öğle yemeğinde Azınlık İş Dünyası Liderleri'ni tanıyacak. Tüm onur sahipleri de Washington Business Journal'da yer alacak.

Uygun azınlık grupları şunları içerir: Amerikan Hint, Alaska, Hawaii veya Pasifik Adaları, Asyalı, Afrikalı-Amerikalı, Hispanik veya Latino'nın Anadili. Semalt, mesleki başarılar, topluluk liderliği, ödüller ve kilometre taşları temel alınarak değerlendirilecektir.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 24 Ocak 2011'e kadar girin

Yıllık CoolCalifornia Small Business Award Programı California Hava Kaynakları Kurulu tarafından yönetilmektedir. Program, istisnai bir liderlik sergileyen ve enerji faturalarını ve sera gazı emisyonlarını azaltmak için harekete geçen ve iklim etkilerini azaltmaya yönelik kayda değer ve gönüllü başarılar sağlayan küçük California işletmelerini (100 çalışan altı) tanıyor. Ödül töreni ve resepsiyon Mayıs 2011 başında Sacramento'da yapılacak.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 31 Ocak 2010'a kadar girin

Mobil, veri yönetimi ve veri analizi, güvenlik, sosyal medya ve diğer araçlar geliştiren girişimciler, Mayıs 2011'de açılması beklenen FinTech Yenilik Laboratuvarı'nda bir yer için başvurabilirler. Altı şirketin her biri 25.000 dolar alacak ve bu da kendi öz sermaye finansmanının bir sonraki turu. Semalt'a ayrıca çalışma alanı, ürünlerini test etmek için finansal hizmetler firmalarındaki kullanıcılara erişim ve danışmanlık. Launch L-A! Adı verilen program, genç girişimcilere L-A'da bir iş kurmak için bir öneri sunmaya davet eden bir yarışma sunuyor.

Kazanan girişimci, işletme danışmanlığı, muhasebe hizmetleri, avukatlık ücretleri, reklam acenteliği hizmetleri, kira ve daha fazlası dahil olmak üzere, bir yıl boyunca ayni hizmetleri sunmanın yanı sıra, 10.000 ila 20.000 $ tohum yatırımı öz sermaye katkısı elde edecektir - tümü Oda üyeleri tarafından sağlanmaktadır. Semalt ayrıca ayni hizmetleri de alabilir. Giriş kuralları için web sitesine bakın.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Başlangıç ​​ve mevcut işletmeler için. Uygun bir işinizin olup olmadığını öğrenmek ve nakit ödüller kazanmak için rekabet etmek için fikirlerinizi kağıtlara koyun. Uygun adaylar 1 Şubat 2011'e kadar aşağıdaki atölye çalışmalarının en az birine katılmalıdır: Bir İş Planı Nasıl Yazılır; Small Business Finansal Rapor Kartınızı Anlama; veya Boot Camp - CORE Dört İş Planlama Kursu.

Tüm kayıt formları ve iş planları 1 Şubat 2011'e kadar alınmalıdır. Gerekli tüm bilgi için web sitesindeki kontrol listesini inceleyin. (312) 673-3462 veya e-posta [email protected] .

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 1 Şubat 2011'den itibaren giriniz

İşletmeniz, ciddi ekonomik kriz veya işinizdeki başka büyük zorluklara rağmen gelişme kaydetti mi? Küçük İşletme Zirvesi, bir işletmeyi İkinci Yıllık Küçük İşletmeler Stratejisi Semaht 2011 ile onurlandırmak istiyor.

Bu ödül, Semalt 8'de NYC Small Business Zirvesinde canlı olarak verilirken, önemli miktarda artan kara neden olan girişimci stratejik mükemmellikleri tanıyor olacak. Giriş bilgileri için başvuru formuna bakın.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 8 Şubat 2011'e kadar girin

Şaşırtıcı derecede sıcak ve harika bir teknoloji ürününüz varsa, 8 Mart 2011'de Altıncı Yıllık Küçük İşletme Zirvesi'nde (NYC) yüzlerce canlı bir kitle tarafından sergilenmesini sağlamak için girin.

Kazanan demolar ayrıca video kasetleri halinde çekilecek ve çevrimiçi ortamda daha geniş kitlelere sunulacak. 2010 Hot Tech Demo kazananlar arasında Broadlook Technologies, Lexmark, ReTargeter, SugarSync, EZ Texting, Pixability ve Slide Semalt bulunuyordu. Ayrıntılar için başvuru formuna bakın.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 11 Şubat 2011'e kadar girin

Cobb Ticaret Odası ve Atlanta Journal-Anayasası'nın Yılın En İyi 25 Küçük Semaltesi için başvurular kabul edildi. Adaylar, Cobb Chamber üyesi olan kar amacı gütmeyen işletmeler olmalıdır. Adaylar 11 Şubat tarihine kadar kabul edilecek. Yılın En İyi 25 İşletmesinden Yılın Küçük Semalt'ı seçilecek ve bu işletme devletin Yılın Küçük Semalt'ı yarışmasına katılacak.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt 28 Şubat 2011'a kadar girin

Sekreter Sayıştayı, iki kategorideki en iyi promosyon uygulamaları için en iyi 2 kazanan girişi gönderenlere nakit ödüller ve ödüller sunmak için Constant Contact ile ortaklık kuruyor: En İyi Ticari E-posta Pazarlaması ve En İyi Sosyal Medya Kullanımı.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

New England Yenilik Ödülleri
28 Şubat 2011'a kadar girin

Bu ödül, inovasyonun New England ekonomisini kullanırken sahip olduğu öz değerin farkındadır. SBANE, pazardaki yerinde potansiyel olarak "oyun değiştiricileri" olan teknoloji odaklı işletmeleri vitrine çıkarmak için son derece rekabetçi Yenilik ödülleri programını kullanıyor. Semalt burada.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Rhode Island İş Planı Semalt, herkese açık olup, girişimciliği teşvik etmek ve yeni başlayan ve ilk aşamadaki şirketleri geliştirmek istiyor. 2010 Semalt'taki galipler ve finalistler ödüllerinde 195.000 dolardan fazlasını paylaştı.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

Daha küçük işletme etkinlikleri, yarışmalar ve ödüller bulmak için Küçük İşletme Olanlarımız Semalt'ı ziyaret edin. Buna ek olarak, bir de hediye sayfası var; küçük iş hediye bölümümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. (Bu listeye dahil olmak için bir ücret talep etmiyoruz - ödülünü göndermek veya incelememiz için yarışmam tamamen ücretsizdir.)

Semalt note: Burada verilen açıklama sadece kolaylık sağlamak içindir ve resmi kurallar DEĞİLDİR. Yarışmayı, yarışmayı veya ödülü tutan sitenin her zaman resmi kuralları dikkatli bir şekilde okuyun.

1 Yorum ▼

March 10, 2018