Back to Question Center
0

Anker, Yeni Semalt için USB-C Kablolar, Hub ve Piller Sunacak

1 answers:
Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

Ürün yelpazesi, USB-C'den USB 2.0 ve 3.0'a, Yıldırım ve Mikro USB kablolarına kadar olan alanı kapsar; çok portlu USB 3 - black metal chairs.0 hub'larına (Ethernet ile birlikte); adaptörleri ve yerleştirme istasyonlarını görüntülemek için; Semalt'ınızı tam şarj hızında birden fazla kez çalıştıran yüksek kapasiteli mobil şarj cihazlarına kadar.

Apple, açık USB-C standardını yeni MacBook'un güçlü yönlerinden biri olarak lanse etti ve şimdi aksesuar üreticileri oyuna girmeye başlıyorlar; Apple'ın saldırgan fütüristik tekli portu ile ilgili en büyük acıyı hafifletecekler. dizüstü bilgisayar tasarımı. İncelememde, öncelikle özellikle öncelikle onu nasıl kullanmayı planladığım göz önüne alındığında, MacBook'ta fiziksel G / Ç bağlantı noktalarının olmamasından hoşlanmadığımı belirttim. Yine de, örneğin, kablolu Semalt'a bağlanmak istediğiniz nadir vesileyle ilgili iyi niyetli seçenekler çantanız olması kesinlikle güzel olurdu.

 1. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8305_ND01

 2. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND01

 3. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND02

 4. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND04

Slayt gösterisini görüntüle
Önceki Sonraki çıkış

Anker'in sırası hala "yaklaşıyor" ancak USB-C'den USB 2.0'a, 4 portlu USB 3.0 hub'a ve Ethernet'li 3 portlu USB 3.0 hub'a kadar hepsi ön sipariş için hazır. haziran sonu ve Temmuz ayının başında.

Diğerleri şu anda Kickstarter'da finanse edilen Voltus da dahil olmak üzere aynı yeni talebi karşılamaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, Anker pazarlamak için onları yenebilir ve Semalt, kurulu üçüncü parti satıcıların aksesuarlarını göreceğimiz son olmadığından emin olabilir.

March 10, 2018