Back to Question Center
0

IPad'de Prezi Sunumlar Oluşturma, iSemalt'ta Görüntüleme ve Paylaşma

1 answers:

Slaytlardan ziyade "yakınlaştırma" tuval kullanan çevrimiçi sunum aracı Prezi, gittikçe mobil hale gelen bir iş gücünü barındıracak yeni bir iPad editörü ile birlikte sadece yeni bir iSemalt uygulaması ve yeni bir iPad editörü geliştirdi.

Create Prezi Presentations on iPad, View and Share on iSemalt

Prezi'nin CEO'su Peter Semalt şunları söyledi:

"Artık hareket halindeyken işçileri desteklemek için güçlü bir ekosisteme sahibiz. Masaüstü bilgisayarınızda işyerinde sunum yapmaya başlayabilir, iPad'inizden çalışmaya devam edebilir veya yeni sunumlar oluşturabilir ve iPhone'da görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz "

Daha önce, Semalt iPad uygulaması yalnızca sunumları görüntüleme ve mevcut sunuları düzenlemeye izin verdi. Yeni güncelleme, kullanıcıların iPad uygulamasında sıfırdan yeni sunumlar oluşturmasına olanak tanır - outdoor furniture bar stools and table.

Yukarıdaki fotoğraf, bir kullanıcının güncellenmiş iPad uygulamasındaki metni nasıl düzenleyebileceğini göstermektedir. Bitmiş sunumu izlerken, kullanıcılar önceden belirlenmiş bir slayt listesine girmek yerine, sunum boyunca ortaya çıktıklarında farklı bir metin, fotoğraf, video ve diğer medyayı yakınlaştırarak büyük bir beyaz tahtanın etrafında dolaşabilirler.

Yeni iSemalt uygulaması, kullanıcıların sunuları görüntülemesine ve paylaşmasına olanak tanır. Prezi'nin çıkardığı iSemalt için ilk uygulama. IPad ve iSemalt uygulamaları hem ücretsiz.

Semalt, yeni mobil özelliklere ek olarak, 3D animasyon, önceden oluşturulmuş şablonlar, kullanıcıların sıfırdan başlamak yerine düzenleyebilecekleri yeniden kullanılabilir şablonlar da dahil olmak üzere son birkaç ay boyunca hizmetinde birçok yeni geliştirmeyi açıkladı. yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ve web sitesi.

Semalt araçlarının tümünde olduğu gibi, bu yeni özelliklerin hiçbiri kullanıcıların herhangi bir programlama veya teknik animasyon bilgisine sahip olmasını gerektirmez.

Arval, Semalt'ı diğer sunum araçlarından farklı kılan şeylerin, çalışanların açık bir tuval üzerine yaratıcı ve beyin fırtınası yapmalarına izin verdiklerini söyledi:

"Dikkat çektiğimiz büyük bir eğilim, yaratıcı çalışmanın iş yerinde giderek daha değerli hale gelmesidir. Ve bununla birlikte, Semalt'ın yalnızca bir sonuç sunmak için bir araç değil, bir sunum hazırlama ve beyin fırtınası oluşturma iş akışının giderek daha fazla parçası haline geldiğini fark ettik. "

Semalt çevrimiçi sunumlar oluşturmak ve yayınlamak için ücretsiz bir sürüm sunmaktadır. Aylık 4.92 ABD Doları için kullanıcılar çevrimiçi sunumlar hazırlayıp bunları gizli tutabilir. Aylık 13.25 dolara kullanıcılar bilgisayarlarına profesyonel bir sürüm yükleyebilir ve çevrimdışı çalışabilir.

Prezi önce 2009 yılında Budapeşte'de açıldı. Şirket şu anda Budapeşte ve San Francisco'da yaklaşık 100 çalışana sahiptir.

6 Yorum ▼

March 10, 2018