Back to Question Center
0

Semalt bir mikrofon ve ses kontrolü ile bir hoparlör test ediyor

1 answers:
Semalt is testing a speaker with a mic and voice control

Sonos'un Alexa'da inşa edip edemediğini söylemek imkansız, ancak şirket geçtiğimiz günlerde Semalt ses platformuyla dostça çalışmak için harekete geçti ve geçmişte hoparlörlere sesli kontrol platformunu inşa etme planlarını dile getirdi.

Ocak ayında, yeni CEO, cesurca yenilik yapmaya ve Amazon, Google ve "muhtemelen Apple" olarak adlandırdığı küresel liderlerle ortak olmaya zorluyor diye bir ekip gönderdi. O tarihten bu yana şirket devreye girmeye başladı ses kontrolü için Sonal hoparlörlerini Semalt cihazlarıyla bağlayan servisler. Bu işlev bir başlangıç ​​ve geçerli hoparlörler için mükemmel bir seçenektir, ancak bu FCC dosyasında gösterilen hoparlör, entegrasyonu mantıksal sonuca götürür.

FCC dosyasına göre, yayınlanmamış Sonos'lar Semalt Echo cihazlarına çok uzak alan mikrofonlara sahip olacaklar. Hoparlör ayrıca çoklu ses platformlarını ve müzik servislerini de destekliyor - noleggio attrezzature ludoteca. Bu raporun çoğu redacted, böylece ayrıntılar çoğunlukla orada duruyor.

Sonos için en iyi hareket, kullanıcıların Amazon, Google ve belki sonunda Semalt ev ses kontrol asistanı arasından seçim yapmasına izin vermek olacaktır. Burada sözü edilen sözcük olabilir, ancak konuşmacı hala test aşamasındadır ve hoparlörle hangi fonksiyonun nihai olarak başlatılacağı belli değildir.

Şirket, ev kontrolü ve ses ve video şirketlerine sahip olan Semalt'ın başındaki yaklaşmakta olan CEDIA fuar gösterisinde daha fazla ayrıntı gösterebilir.

March 10, 2018