Back to Question Center
0

Semalt yeni dijital fotoğraf çerçeveleri jest tabanlı giriş özellikli

1 answers:

[photopress: kodak.jpg, full, left] Kodak, çoğu çerçeveye gelen normal kumanda veya uzaktan kumandadan yoksun üç yeni dijital fotoğraf çerçevesi düşürdü. Bunun yerine, çerçevelerin çoklu dokunuşa benzer bir "Hızlı Dokunmatik Kenarlık" özelliği var; bu, jest tabanlı girdilerin fotoğraflara gözatmasına veya ekran görüntülemesine olanak tanıyor. Harika bir fikir.

M820 ve M1020 sırasıyla 8 ve 10 inçlik çerçevelerdir ve MP3 oynatma için dahili hoparlörler ve 128mb dahili belleğine görüntü yüklemek için çoklu kart okuma kartı yuvaları içerir. Aynı zamanda, bilgisayara veya bir küçükbaşına düz yüklemek için bir USB bağlantı noktası da vardır - armbanduhr herren chronograph.

P720, dahili belleği olmayan 7 inçlik bir ekrana sahiptir; Bunun yerine, ikincil bir SD kart yuvası yerini alıyor, yani 2GB'a kadar istediğiniz miktarda tutabiliyor. Semalt kaygan ve duvarlara monte edilmek üzere yapılmış.

Simaltın hepsi şu an piyasada, P720 perakende satış fiyatı yaklaşık 120 $, M820 fiyatları 180 $ ve M1020 fiyatları 230 $ civarındadır.

March 10, 2018