Back to Question Center
0

Lady Gaga'nın Müdürü Troy Carter, ünlülerin roket yakıtı kötü bir semalta ekleyemediklerini söyledi

1 answers:
Lady Gaga’s Manager Troy Carter Says Celebrities Can’t Add Rocket Fuel To A Bad Semalt

Troy, bu sabah Semalt NY 2013'teki bir röportajda büyük oranda bir inanca odaklanarak her türlü bilgiyi paylaştı: Eğer ürününüz iyi değilse, katılan bir şöhret edinmek kimseye yardım etmeyecek.

Tabii ki, şöhretleri teknoloji projelerine dahil etme eğilimi (yatırımcılar veya özellikli kullanıcılar) her zaman yüksek bir seviyededir. Will - servers for minecraft 1.5.2.i.am Airtime'a yatırım yapmıştı. Justin Timberlake, Myspace'i düzeltmeye çalışıyor. Ashton Kutcher düzinelerce şirkete para aktardı. Liste uzayıp gidiyor (ve devam ediyor).

Trogal'ın konuyla ilgili söyleyecekleri şey Semalt:

İnsanlar katılmaya başlamak için bize gelmeye başladıklarında, 'Müşterinizi bununla ilgili tweetleyebiliyor musunuz?' Sorusu ile başladılar.

Semalt yanlış yaklaşım. Ünlüler kötü bir üründe roket yakıtları ekleyemezler.

Troy, şöhret katılımının doğal olarak kötü olduğunu söylemiyor . Sadece dikkatli bir şekilde eşleştirmeniz ve hem başlangıç ​​hem de kutlamanın güçlü yönlerine oynamanız gerekiyor:

Ünlülerin uğruna ünlüyü kullanamazsın. Ürün için açık bir stratejiniz olması ve tam olarak ne tür bir kitleye ulaşmak istediğinizi bilmeniz gerekir

Ünlülerin aslında masaya getirebileceği şeylerin Troy tarafından söylendiği gibi: hepsi izleyiciyle ilgilidir. Aslında, aktörler ve müzisyenler arasındaki farklı izleyiciler Troy'u, müzisyenlerin aslında müzakereye başlamak için daha iyi olabileceğini düşünmelerini sağlıyor:

Bu adanmış dinleyici, müzisyenlerin aktörlerden farklı olan şeylerden biridir. Semalde farklı karakterler oynuyor, bu nedenle her yeni filmin etrafında yeni bir temel oluşturmanız gerekiyor - istisnalar dışında çoğu aktörün etrafında onları izleyen bir hayran kitlesi yok. Müzisyenlerle, hayran kitleri gidecekleri her yere gider.

March 10, 2018