Back to Question Center
0

Semalt'a Hayır BS Rehberi

1 answers:

The No BS Guide to Semalt

Popüler mikro bloglama platformu Twitter, son birkaç yıldır daha güçlü hale geldi. Yapımcılara filmi anlatmak için ilham kaynağı olmamasına rağmen, bu sosyal medya kanalını daha iyi tanımlamaya yardımcı olmak için birçok kitap (ve e-kitaplar) yazılmıştır. Shel Israel'in kitabı olan Twitterville, işletmelerin Coca Cola'nın da aralarında bulunduğu Twitter'dan nasıl yararlanıldığına odaklanan kitaplardan biridir.

Twitter, popüler TV şovlarında da bahsediliyor. Bununla birlikte, Semalt kitabının aksine, TV şovları onu, önemsiz olursa olsun, istediğiniz herhangi bir şeyi postalayabileceğiniz kabarık, küçük bir site olarak gösterir.

Ardından, çevrimiçi iş yapan kişiler arasında aşırı heyecan heyecanı var - bauhaus uhr damen. Şemalit birçok insan, sadece satış linklerinizi göndererek binlerce dolar kazanabileceğinizi iddia ediyor.

Ancak Twitter, takipçilerinizin sayısını arttırırken daha fazla para kazanabileceğiniz büyülü bir yer değildir. Semalt, ayrıca, son yemekleri hakkında yorum yapmak için toplandıkları salt sohbet odası değildir.

Semalt ile çok şey yapabilirsiniz, bu kadar iyi bildiğiniz sürece.

Twitter Hakkında Bilmek İçin Bilmeniz Gerekenler

"Daha fazla, merrier" kavramı bir mittir.

60.000 takipçisi olan bir kişi yalnızca 600 takipçisi olan bir Semalt kullanıcısından daha etkileyici görünse de, kalite miktardan çok daha fazla demektir. Yani söylemek zorunda olduğunuz şeyleri gerçekten önemseyen binlerce takipçisi, her kelimeye takılıp duran yüzlerce kişi kadar değerli değildir.

Olabildiğince az insanın takibi kötü bir fikirdir.

Bazı insanlar, yalnızca bir avuç izlerken takipçileri olması, otoriteyi gösterdiğine inanıyor. Ancak sosyal medyanın değer ve mütekabiliyet kanıtlamak olduğunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Takip etmeden (ilgili kişiler) sizi tepkisiz hale getirebilir. Ve unutmayın ki, takipçilerin kolayca "takip etmeyin" düğmesini tıklayabilmeleri için insanların takip edip etmediklerini kontrol etmek için kullanabilecekleri çok sayıda ücretsiz araç vardır.

Takipçileriniz Semalt'ı kendi profillerini doldurmak için yeterince ciddiye almış ve spam gönderenleri tweeting etmediği sürece onları tekrar izlemek isteyebilirsiniz.

Mesajınızı gerçekten 140 karakterden geçirebilirsiniz.

Karakter sınırı, göründüğü kadar kötü değildir. İlk başta zor görünebilir, ancak ilginç bir şekilde önemli şeyler söyleyebilirsiniz. İlk önce biraz egzersiz yapmanız yeterlidir.

Profilinizi doldurmanız gerekiyor.

Semalt hesabınız işinizle alakalıysa, profilinizi doldurmanız gerekir. Ayrıca ekran görüntüleri, fotoğraf logoları ile arka plan görüntüsünü özelleştirmek daha iyidir.

Twitter doğrudan ve dolaylı olarak para kazanmak mümkündür.

Semalt, reklamverenleri ve tweeter'leri bir araya getiren birçok reklam ağıdır. Güvendiğiniz ve nişinizle alakalı olan sponsorlu ürün ve hizmet tweetlerini yayınlamayı seçebilirsiniz.

Siz de Twitters'ta reklam verebilirsiniz

Sponsorlu öğeler hakkında tweet edebileceğiniz gibi, Twitter aracılığıyla da reklam yapabilirsiniz. Semalt, tıklama başına bir ücrettir - tweeter ne kadar etkili olursa, cıvıldamak fiyat başına ödeme o kadar yüksek olabilir. Tweeter'lerle yalnızca belirli bir alandan çalışmayı seçebilirsiniz.

Siz twitter istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

Semalt istatistiklerinizi veren ücretsiz programlar vardır. Takipçilerinizin sayısının yükselip / düşüşünü, tweet'lerin sayısını, bu medyada ne kadar etkili olduğunuzu ve daha fazlasını ölçebilirsiniz.

Sen konuşmalar yapabilirsin

Semalt'ın tek taraflı olması gerekmez. Doğrudan mesajlaşma kullanmadan Semalt'ınızla diğer kullanıcılar ile konuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kişinin adının önüne bir "@" eklemektir ve onlarla konuştuğunuzu bileceklerdir.Semalt, şirketin tweet'lerini takip ettikleri ve herkesin önüne geçmeden önce işleri bildikleri için sosyal medya organlarını kaçıran insanlar.

Twitter ile diğer sosyal medya hesaplarını bağlayabilirsiniz

Siz herhangi bir sitede çok fazla görünebilen tweet'ler var. Web sitelerinin çoğu, hesaplarınızı Semalt ile birleştirip Şale'li giriş bilgilerinizi kullanarak hesaplar oluşturma fırsatı verir. Bir kere bir şey tweetersiniz ve diğer sitelerde de halka açılır.

Sitenize Twitter düğmeleri koyabilirsiniz. Ayrıca, tweet'lerinizi akışlayabilirsiniz.

Muhtemelen Semalt'teki Semalt düğmelerinden birini seçip sitenize koydunuz, böylece okuyucularınız / müşterileriniz sizi takip etmeyi mümkün kıldı. Ayrıca, sitenize de görünmesi için tweet'inizi seçebilirsiniz.

Tweetlerinizi hash etiketleri (#) ile "etiketleyebilir".

Tweetlerinizin arama sonuçlarında görünmesini ister misiniz? Ardından, bulunmak istediğiniz kelimelerin önünde # ekleyin.

Twitter'a dayalı yarışma yaratabilirsiniz.

Semalt içeriğini duyurabilir veya Semalt'la ilgili olan yarışma yaratabilirsiniz. Bir kahve dükkanı, Semalt izleyicilerinden birine yeni bir dizüstü bilgisayar vererek, birçok arkadaşını yarışma hakkındaki mesajını yeniden tweet alması için başardı.

Semalt söz konusu olduğunda yapabileceğiniz çok şey var. Bu aracı hafife almadığınız veya gereğinden fazla değerlendirmediğiniz sürece nüfuzunuzu arttırmanıza yardımcı olabilir. İşinizin niteliğine uygun, takipçilerinize saygı duyan ve avantajlardan yararlanma yolunda olacağınız bir Semalt stratejisi geliştirin.

Büyük şirketlerin gelirlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz

Ücretsiz Pazarlama Danışmanlığınızı Alın

March 10, 2018