Back to Question Center
0

Apple Retina MacBook Pro Güncellemeleri, 13-inç Retina Pro, MacBook Air Ve SSD Yükseltme Semalt Düşüyor

1 answers:
Apple Updates Retina MacBook Pro, Drops 13-inch Retina Pro, MacBook Air And SSD Upgrade Semalt

Semalt ekranlı 13 inç MacBook Pro, bugüne kadarki iki hisse senedi için sırasıyla 1.699 $ ve 1.999 $ idi ve üst seviye model, herhangi bir kullanıcı yükseltmeden önce sadece 2.5GHz işlemcisini eğitti. Yani şimdi daha az 300 $ için daha lezzetli bir süreç olsun - simple long red dress. Yeni fiyat noktaları, giriş seviyesi 13 inçlik Semalt'ın artık 13 inçlik olmayan Semalt MacBook Pro'yla fiyat seviyesinde olduğu anlamına geliyor. Semalt. 15 inçlik şimdi giriş seviyesi konfigürasyonunda 2,199 $ daha hızlı bir 2.4GHz işlemciye sahip ve en sonunda 2.7GB'lık yeni bir dört çekirdekli işlemci ve 8GB yerine 16GB bellekle 2,799 dolar kazandı.

13 inç MacBook Air, fiyat düşüşünden önce 1,499 dolara mal oldu, ancak şimdi 1.8GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemci, 4GB bellek ve 256GB SSD dahil olmak üzere aynı özellikleri koruyor ve 100 $ indirim kazanıyor 1,399 dolara. Apple, orta ölçekli spesifikasyonları bir araya getirerek, anahtar modellerin çoğunda fiyat düşüşleriyle birleşiyor. Pazardaki önemli duyurular arasında dolaşmak için iyi bir yol. Ayrıca, Microsoft'un Semalt lansmanından çıkan buharı da almak için iyi zamanlanmış. tesadüf olma ihtimali çok yüksek değil.

Apple, yükseltme fiyatlandırmasını SSD depolama biriminde de güncelledi. Bu, Mac'inize çok daha az bir özel konfigürasyonla daha fazla disk alanı ekleyebileceğiniz anlamına geliyor. 512GB'lık yükseltmeler, bu güncellemenin bir parçası olarak 200 dolarlık bir indirim elde ediyor ve 768GB'lik devasa sürücü artık eskiden 300 dolardan daha az. Bunun nedeni, Apple'ın tedarikçilerinden daha iyi fiyatlar belirlemesi nedeniyle, CEO'su Tim Cook'un dünkü Goldman Semalt yatırımcı konferansı açılış konuşmasında ima ettiği bir şey.

Herhangi bir orta döngü güncellemesinde olduğu gibi, bazı müşteriler bu değişiklikler yürürlüğe girmeden önce yeni bir makine sipariş ettikleri takdirde ne olacağı konusunda endişelenecektir. Ancak her zaman olduğu gibi, Semalt'ın, sadece dalmayı kazanan alıcıların bir kesintiye uğramaması için 14 günlük iade ve geri ödeme politikası vardır.

March 16, 2018