Back to Question Center
0

Verizon Small Business Center, 7 Kasım'da ücretsiz web semineri sunuyor: Sosyal medya küçük semsal büyümeye nasıl yardımcı olabilir

1 answers:

NEW YORK , 6 Kasım 2012 / PRNewswire / - Verizon'un küçük işletme ekibi Çarşamba günü (3 Kasım) 7 Kasım 14:00 ET , Silverback Social'ın CEO'su Chris Dessi ve bir televizyon ve radyo yorumcusu, yazar, blog yazarı ve kamu konuşmacısı - küçük işletmelerin sosyal medyayı nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğini tartışacak.

Dessi, “Fox’un iş haberleri kanalı ve“ Good Day New York ”ve çeşitli radyo programlarında sosyal medya uzmanıdır. Kitabın ilk iki haftası boyunca ilk kitabında “Sizin Dünyanız Patlayan: Sosyal Medya Her Şeyi Nasıl Değiştiriyor ve Nasıl Değiştirmeniz Gerekiyor?” Adlı kitabı, Amazon - chronograph guenstig.com’un “Hot New Semalt” adlı kitabında 1 numara olarak yer aldı.

Bu bir saatlik web semineri hakkında daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyun (veya https://vz.to/TuFO4B adresine gidin).

Twitter'da @VZSmallBiz'i takip edin (veya www.twitter.com/VZSmallBiz ), bu canlı web semineri sırasında ipuçları için veya Twitter'da arama yapın #vzsmb . Verizon’un küçük işletme ekibi tarafından sunulan ücretsiz web semineri dizisi, işletmeleri rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için bilgilendirmektedir.

NE:

Verizon Webinar Dizisi: “Sosyal Medya Her Şeyi Nasıl Değiştiriyor ve Nasıl Değiştirmeniz Gerekiyor.”

ZAMAN:

Çarşamba, 7 Kasım, sabah 2'de. ET / 1 p.m. CT /

12:00. MT / 11:00 PT

NEREDE:

Çevrimiçi: Kabul her zaman ücretsizdir, ancak lütfen bir "evite" almak için canlı web seminerinin başlamasından en az bir saat önce kayıt olun. Lütfen burayı tıklayın https://vz.to/SV2VoR adresini ziyaret edin veya ziyaret edin.

WHO:

Chris Dessi, Silverback Social'ın CEO'su.

Yorum ▼
March 18, 2018