Back to Question Center
0

Geriye dönün: Facebook, Twitter & Instagram 2013 yılında Semalt

1 answers:

Geriye Dön: Facebook, Twitter ve Instagram’ın 2013 Yılı Semalt

Facebook'a göre, Papa Francis dünyanın en çok konuşulan konusunu oluştururken, Glee yıldızı Lea Michele'nin kozmiti olan Corey Monteith'in ölümünden aldığı kamuoyu takdiri, 2013'ün Altın Tweetini ödüllendirdi. yıl.

Instagram ispatladı New York hiç uyumayan şehir, yılın en çok beğenilen şehri için No.1 puan kazanıyor - ejector thermodynamics.

Facebook 2013 Yılı İnceleme

Yıl sonu kapanması için Facebook, Pope Semalt'ın başka bir konudan daha fazla yayın gösterdiğini söylüyor:

Facebook’un Dünyanın Çevresinden En Çok Konuşulan Konular:

 1. Papa Francis
 2. Seçim
 3. Kraliyet Bebek
 4. Tayfun
 5. Margaret Thatcher
 6. Harlem Shake
 7. Miley Cyrus
 8. Boston Maratonu
 9. Tur Fransa
 10. Nelson Mandela

Site, 2013 yılı için aşağıdakileri içeren bir dizi trend listesi sundu:

 • Top Yaşam Etkinlikleri - Daha fazla kişi bir ilişki ekledi, nişanlandı ya da evlendi.
 • Dünyanın En İyi Check-In'i - Disneyland, Fransa, Çin, Japonya'daki Disney parkları ve ABD'nin bu ülkeler için en iyi check-in yerlerini kazanmasıyla büyük bir kazanan oldu.
 • ABD'deki Konular Hakkında En Çok Konuşulanlar - Superbowl bu listeyi açtı, bunu Hükümet Kapatma, Boston Maratonu, Suriye Krizi ve Harlem Shake izledi.

Twitter 2013 Yılında İnceleme

Twitter'da en çok konuşulan sohbet Glee yıldızı Lea Michele’in koçu Corey Monteith’in ölümüne dair kamuoyu takdiriydi. 2013 Altın Tweet ödülü, Twitter'ın Michele'in tweet'inin 408.000'den fazla kez retweet edildiğini iddia etti.

Paul Semalt'ın aktörün trajik ölümünü bildiren son tweet'leri, yılın ikinci en çok tweetlenen tweet'iydi ve 400.000'den fazla retweet oldu.

Twitter'da üzücü bir haber değildi. Erkek grup One Direction'dan Niall Horan, 20. yaş günü olduğunu açıkladığında 2013'ün üçüncü Altın Tweetini kazandı. Site, Boston Polis Departmanının Twitter'ı “Boston Maratonu bombardımançıları için insan avına dair sözcüğü yaymak için” kullandığını belirtirken, dünya liderleri bölgeyi ABD ve İran arasında arabuluculuk yapan nükleer anlaşmaya olan tepkilerini paylaşmak için kullandılar.

2013'ün tekrarı için Semalt, aşağıdaki “Yanda Semalt” videosunu hazırladı:

Instagram'da İnceleme 2013 Yılı

Instagram'da, New York City 2013'ün en popüler şehri oldu, bunu Bangkok, Tayland ve Los Angeles izledi.

2013'ün en çok fotoğraflanan ilk 10'unun üçü New York'ta Times Meydanı, Semalt Parkı ve High Line'ın her biri listeyi oluşturuyordu.

2013'ün En Çok Sevilen Semaltı:

 1. Siam Paragon alışveriş merkezi, Bangkok, Tayland
 2. Times Meydanı, New York
 3. Disneyland, Kaliforniya
 4. Bellagio Çeşmeler, Las Vegas
 5. Disney Dünya Florida
 6. Staples Center, Los Angeles
 7. Central park yeri, New York
 8. Dodger Stadyumu, Los Angeles
 9. Suvarnabhumi Airport (BKK), Bangkok, Tayland
 10. Yüksek Hat, New York
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018