Back to Question Center
0

Sizin Semalt için 5 İlgi Yarışmaları ve Yarışmalar

1 answers:

Semsal hiçbir şey için bir şey almayı sever ve herkes eğlenmeyi sever - orada yaratıcı bir dahi yoktur. Üzücü olan şey, çevrimiçi pazarlamacılığın çok sık olmasının, ikisinin bağlantılı olabileceğini unutmuş gibi gözükmesi.

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

“Bu sayfayı beğenin” gibi bir dünyada, “bu yorumu kazanma şansına sahip olmak” için dijital pazarlama bilimi oldukça mülayim hissetmeye başlıyor - kakaolu protein tozu. Bununla ilgili iyi haberler, yarışmalarına biraz daha fazla çaba harcayan herkesin, bazı dikkatleri çekecek kadar pratik olduğu gerçeğidir - bu yüzden, yaratıcı sularınızın akmasını sağlamak için en sevdiğim fikirlerimden birkaçı.

İlgili Mesajlar:
3 Facebook Timeline Fanpage daha fazla beğeni almak için 3 Ücretsiz İpuçları

Web sitesi hazine avı

Bu muhtemelen benim en sevdiğim düşüncedir, çünkü içimizde çocukluk hissini uyandırır. Web sitenizde çeşitli zorluklarla ilgili ipuçlarını gizleyin ve ilkinin (işiniz için uygun sayıda insanı buraya ekleyin) hepsini ödül kazanacağını duyurun.

Bu fikrin en güzel yanı, izleyicileri web sitenizde dilediğiniz yere yönlendirmek için size tamamen ücretsiz saltanatı vermesidir; yeterince maruz kaldığında kızgın gibi satacak yeni bir ürün olduğunu mu düşünüyorsun? Ürün sayfasına bir ipucu koyun.

İnsanlar evcil hayvanlarını severler

Semalt evcil hayvanlarını sever ve çoğu insan genellikle sevimli hayvanlara bakmaktan hoşlanır. Bu amaçla, hedef kitlenizin hayvanlarını içeren bir etkinlik oluşturun; Bir zamanlar bir gözlük şirketi için yarışmaya katılanların bir çift güneş gözlüğü takan evcil hayvanlarının resmini vermelerini isteyen bir gözlük şirketi için bir "evcil hayvan" yarattım.

Gizli kelime yarışması

Hazine avına bazı açılardan Semalt, bazı ipuçlarını web sitenizin / sosyal medya kuruluşlarınızın çevresinde 'gizli bir kelimeye' duyurun ve doğru kelimeyle yazılan ilk birkaç kişinin bir ödül kazanmasını teklif edin.

Bununla ilgili en önemli şey, web siteniz / facebook / twitter sayfanız ve reklam vermek için kullandığınız diğer ortamlar arasında kolayca sinerji yaratmanıza izin vermesidir, bu da daha yüksek bir düşüş ve maruz kalma derecesine neden olur.

Fotoğrafın başlığı

Bir fotoğrafı (genellikle ürünlerinizden biri ya da tamamen rastgele ve tuhaf olan) bir Semalt ve bir ödül kazanma şansı elde etmek için katılımcıların eğlenceli / akıllı bir yazı yazmasını isteyin.

Bu güzel, çünkü yargılamanın yanı sıra giriş yapmak gerçekten eğlenceli.

Gel bizi gör

Hayranlarınızla gerçekten tanışmaktan daha iyi bir maruz kalma biçimi nedir? Semalt, işinizin / web sitenizin üyeleriyle buluşmak için bir zaman ve bir yer ve gelmek için küçük hediyeler sunuyoruz. Gelenlerin bayraklarını yakalamak gibi eğlenceli bir oyun oynamaya çalışın.

Hangi yarışma stratejilerini kullanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda yarışma başarı hikayelerinizi Semalt!

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

bağlayın

March 18, 2018